Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Mokinių priėmimas į bendrojo ugdymo įstaigas 2023-2024 metams

Nuo 2023 m. priėmimas į Visagino savivaldybės bendrojo, ikimokyklinio ugdymo ir neformaliojo švietimo bei sporto įstaigas į vykdomas tik centralizuotai – per Asmenų registravimo į švietimo ir sporto įstaigas informacinę sistemą.

Asmenų priėmimo į Visagino savivaldybės švietimo ir sporto įstaigas tvarkos aprašas

Vaikų tėvai (globėjai, rūpintojai) prašymus teikia prisijungdami prie Asmenų registravimo į švietimo ir sporto įstaigas informacinės sistemos https://mr.visaginas.lt (prisijungimas vyksta per elektroninės valdžios vartus). Prašymo teikėjas vienu metu gali rinktis ne daugiau kaip dvi ikimokyklinio ugdymo arba bendrojo ugdymo įstaigas, įrašant jas pirmumo tvarka.

Nuspaudus puslapio viršuje nuorodą „Įstaigų užimtumas“ pateikiama informacija apie laisvų vietų skaičių sudaromose klasėse (grupėse).   

Atkreipiame dėmesį, kad prašymo pateikimo eiliškumas nesuteikia pirmenybės pasirinkti norimą grupę arba klasę (pavyzdžiui 1a) ir norimą klasės auklėtoją. Galutinis klasių komplektų skaičius bei mokinių sąrašas klasėse bus sudaromas tik pasibaigus prašymų priėmimui. Pagrindinis prašymų priėmimas į pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo klases 2023 – 2024 mokslo metams vyks iki 2023 m. balandžio 15 d., vėliau vyks papildomas priėmimas tik į laisvas vietas klasėse.  

Kadangi šiuo metu atliekami sistemos atnaujinimo darbai ir įstaigų duomenų tvarkytojų autentifikacija, prašytume iki sausio 25 d. neteikti prašymų, vėliau sistema veiks įprasta tvarka.    

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"