Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Tarptautinis bendradarbiavimas

VISAGINAS – ZAMBRUVAS

1999 m. gegužės 29 d. Zambruvo mieste buvo sudaryta Lietuvos Respublikos Visagino miesto ir Lenkijos Respublikos Zambruvo miesto bendradarbiavimo sutartis verslo plėtros, sveikatos apsaugos ir socialinės globos, švietimo ir jaunimo auklėjimo, kultūros, sporto ir turizmo, abiejų miestų ūkinių subjektų bendradarbiavimo srityse.   

VISAGINAS – SLAVUTYČAS

2003 m. kovo 7 d. buvo sudaryta bendradarbiavimo sutartis (atnaujinta) tarp Ukrainos Slavutyčo miesto ir Visagino miesto abipusiams renginiams, skirtiems savitarpio pagalbos būdu spręsti monoprofilinių miestų, turinčių bendrą problemą – atominių elektrinių eksploatavimo nutraukimas, socialines problemas, organizuoti.   

VISAGINAS – VARMĖS LIDZBARKAS

2018 m. lapkričio 12 d. Visagine Visagino savivaldybė ir Varmės Lidzbarko savivaldybė pasirašė bendradarbiavimo sutartį dėl bendradarbiavimo vietos savivaldos vystymosi, švietimo, sporto, kultūros, turizmo ir verslo srityse. Sutarties šalys įsipareigojo bendradarbiauti organizuojant ir remiant liaudies meistrų, meno saviveiklos kolektyvų kūrybinius mainus, bendrų projektų pristatymo, kultūrinių, sporto ir pramoginių renginių organizavimą, įgyvendinant bendrus projektus, pasikeičiant informacija, pasidalijant vietos savivaldybės, įstaigų ir organizacijų darbo patirtimi įvairiose ūkio šakose, išsaugant ir plečiant esamus ir kuriant naujus ryšius tarp vietos savivaldybės institucijų ir įstaigų. 

VISAGINAS - DAUGPILIS

2022 m. vasario 4 d. Visagino savivaldybė ir Daugpilio miesto savivaldybė pasirašė bendradarbiavimo sutartį dėl bendradarbiavimo verslo, švietimo, sporto, kultūros ir turizmo srityse.

VISAGINAS - NAVOJI

2022 m. balandžio 19 d. Visagino savivaldybė ir Navoji miestas (Uzbekijos respublika) pasirašė bendradarbiavimo sutartį dėl bendradarbiavimo verslo, švietimo, inovacijų, kultūros ir turizmo srityse. 

VISAGINAS - KRASLAVA

2022 m. kovo 31 d. Visagino savivaldybė ir Kraslavos miestas inicijavo poreikį pasirašyti bendradarbiavimo sutartį dėl bendradarbiavimo švietimo, sporto, kultūros, turizmo, inovacijų srityse.

 

VISAGINAS - ARMAVYRAS

2022 m. birželio 13 d. Visagino savivaldybė ir Armavyro miestas pasirašė bendradarbiavimo sutartį dėl bendradarbiavimo švietimo, sporto, kultūros, turizmo ir inovacijų srityse: keistis patirtimi, išbandant naująsias technologijas savivaldybės infrastruktūros planavime, organizuoti kultūros ir sporto renginius, bendrus projektus.

    

 

Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"