Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Dovanų politika

Asmeniui, dirbančiam Visagino savivaldybės administracijoje, draudžiama priimti dovanas ar paslaugas už jo vykdomas funkcijas. Darbuotojas privalo atsisakyti priimti daiktus, kurie nelaikytini dovanomis, gautomis pagal tarptautinį protokolą ar tradicijas, kurios įprastai yra susijusios su Administracijoje dirbančio asmens pareigomis, taip pat nelaikytini reprezentacijai skirtomis dovanomis su valstybės, įstaigos ir kitokia simbolika arba paslaugomis, kai yra naudojamasi tarnybiniais tikslais. Darbuotojas privalo paaiškinti tokius daiktus siūlančiam asmeniui, kad jų priėmimas gali būti vertinamas kaip Lietuvos Respublikos viešųjų ir privačių interesų derinimo įstatymo ir Visagino savivaldybės administracijos antikorupcinio elgesio kodekso pažeidimas.

Dovanų, gautų pagal tarptautinį protokolą ar tradicijas, bei reprezentacijai skirtų dovanų perdavimo, vertinimo, registravimo, saugojimo ir eksponavimo Visagino savivaldybės administracijoje tvarkos aprašas (patvirtintas Visagino savivaldybės administracijos direktoriaus 2020 m. rugpjūčio 26 d. įsakymu Nr. ĮV-E-428)

Dovanų, gautų pagal tarptautinį protokolą ar tradicijas, taip pat reprezentacijai skirtų dovanų perdavimo, vertinimo, registravimo, saugojimo ir eksponavimo Visagino savivaldybės administracijoje tvarkos aprašo pakeitimas (patvirtintas Visagino savivaldybės administracijos direktoriaus 2022m. liepos 05 d. įsakymu Nr. ĮV-E-318)

Dovanų, gautų pagal tarptautinį protokolą ar tradicijas, bei reprezentacijai skirtų dovanų perdavimo, vertinimo, registravimo, saugojimo ir eksponavimo Visagino savivaldybės administracijoje tvarkos aprašo patvirtinimo pakeitimo (patvirtintas Visagino savivaldybės administracijos direktoriaus 2024m. birželio 12d. įsakymu Nr. ĮV-E-219)

Veiksmų Visagino savivaldybės administracijoje gavus  neteisėtą atlygį tvarkos aprašas (patvirtintas Visagino savivaldybės administracijos direktoriaus 2020 m. rugpjūčio 25 d. įsakymu Nr. ĮV-E-426)

STT Rekomendacinės gairės dėl dovanų ir paslaugų priėmimo apribojimų VTEK tinklalapyje 

VTEK DOVANŲ PRIĖMIMAS 

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"