Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Akredituotos socialinės reabilitacijos neįgaliesiems bendruomenėje teikimas

AKREDITUOTOS SOCIALINĖS REABILITACIJOS NEĮGALIESIEMS BENDRUOMENĖJE TEIKIMAS

Visagino savivaldybėje teisė teikti akredituotą socialinę priežiūrą – socialinę reabilitaciją neįgaliesiems bendruomenėje suteikta šioms įstaigoms:

1. Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrijai „Visagino viltis“ juridinio asmens kodas 155962884, įstaigos buveinės adresas Vilties g. 1, Visaginas, suteikta teisė teikti akredituotą socialinę priežiūrą – socialinę reabilitaciją neįgaliesiems bendruomenėje (suaugusiems asmenims su negalia ir jų šeimoms (globėjams);

2. Visagino miesto neįgaliųjų sporto klubui „Visaggalis“, juridinio asmens kodas 301295656, įstaigos buveinės adresas Vilties g. 1, Visaginas, suteikta teisė teikti akredituotą socialinę priežiūrą – socialinę reabilitaciją neįgaliesiems bendruomenėje (vaikams su negalia ir jų šeimoms(globėjams) ir suaugusiems asmenims su negalia ir jų šeimoms (globėjams);

3. Visagino neįgaliųjų draugijai, juridinio asmens kodas 19033020, įstaigos buveinės adresas Vilties g. 1, Visaginas, suteikta teisė teikti akredituotą socialinę priežiūrą – socialinę reabilitaciją neįgaliesiems bendruomenėje (suaugusiems asmenims su negalia ir jų šeimoms (globėjams).

2024 m. akredituotą socialinę reabilitaciją neįgaliesiems bendruomenėje teikia Sutrikusio intelekto žmonių globos bendrija „Visagino viltis“ ir Visagino neįgaliųjų draugija.

Socialinė reabilitacija neįgaliesiems bendruomenėje – kompleksiškai pagal negalios pobūdį, sunkumą ir specifiką teikiamos socialinių, savarankiško gyvenimo, mokymosi, darbinių įgūdžių ugdymo, palaikymo ar atkūrimo paslaugos, kuriomis siekiama įgalinti asmenis su negalia savarankiškai gyventi bendruomenėje, ugdytis ir dalyvauti darbo rinkoje ar užimtumo veikloje.

Socialinės reabilitacijos neįgaliesiems bendruomenėje paslaugos gavėjai:

Suaugę asmenys su negalia ir jų šeimos (globėjai), vaikai su negalia ir jų šeimos (globėjai).

Socialinę reabilitaciją neįgaliesiems bendruomenėje sudaro 2 pagrindinės paslaugos:

1. Socialinių ir (ar) kasdienių savarankiško gyvenimo įgūdžių, gebėjimų ugdymas ir (ar) palaikymas, ir (ar) atkūrimas, suteikiant bendrąsias žinias ir praktiškai mokant spręsti dėl negalios buityje ir (ar) aplinkoje kylančias problemas.

2. Mokymosi, užimtumo ir (ar) darbinių įgūdžių ugdymas, atkūrimas ir (ar) stiprinimas, padedant pasirengti dalyvauti darbo rinkoje ir (ar) įsidarbinti, ir (ar) išsilaikyti darbo vietoje ar dalyvauti užimtumo veikloje.
Papildomos paslaugos gali būti teikiamos pagal asmens poreikį: palydėjimas ir (ar) transporto organizavimas, aktyvaus judėjimo ir sveikos gyvensenos įgūdžių ugdymas, saviraiškos įgūdžių ir meninių gebėjimų lavinimas ir (ar) palaikymas, individuali ir (ar) grupinė emocinė-psichologinė pagalba, savitarpio paramos grupės.

Vardas:
El. paštas:
Klausimas:
Apsaugos kodas
Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"