Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Kolekcinių dekoratyvinių lėkščių paroda „Kerinti porceliano galia“

2024-07-04  10:00 - 2024-07-30
Visagino viešoji biblioteka, Taikos pr. 52

Miesto dienos proga 2024 m. liepos 3d. Visagino viešojoje bibliotekoje atidaryta kolekcinių dekoratyvinių lėkščių paroda „Kerinti porceliano galia“

Kaip nuostabu, kad mūsų mieste yra tokių aistringų kolekcininkų, kurie maloniai dalijasi savo pomėgiais su bendruomene! Dekoratyvinių porceliano lėkščių kolekcija skamba labai unikaliai ir įdomiai. Šis menas iš tiesų gali būti žavus, kaip ir paveikslai ar bet kas kitas, kiekviena lėkštė tikriausiai turi ypatingą istoriją ir estetinį poveikį.

Deja, kolekcininkė pageidauja likti neįvardyta, tačiau jos dosnumas suteikiant galimybę visiems besidomintiems šiuo menu pasigrožėti savo kolekcija nusipelno didžiausių pagyrų. Tokios iniciatyvos padeda praturtinti miesto kultūrinį gyvenimą ir sukurti nepakartojamą meno atmosferą.

Jums, mieli bibliotekos skaitytojai ir lankytojai, svečiai, draugai ir visi, kurie vertinate meno grožį, kviečiame aplankyti parodą Visagino viešojoje bibliotekoje. Pasinerkite į grožio pasaulį, pasigrožėkite dekoratyvinių lėkščių kolekcija, pagal menininkės, rašytojos Cicely Mary Barker knygų iliustracijas. Iš unikalių eksponatų patirsite daug įspūdžių ir malonumo.

Cicely Mary Barker buvo anglų menininkė, žinoma savo unikaliomis Gėlių fėjų (angl. Flower Fairies) iliustracijomis. Jos knygos su fėjų iliustracijomis, išleistos pirmoje praėjusio amžiaus pusėje, iš tikrųjų tapo labai populiariomis visame pasaulyje.

Cicely Mary Barker gimė 1895 metais ir visą savo gyvenimą buvo susijusi su menais. Ji buvo labai atsidavusi savo kūrybai, kurią pradėjo jau nuo pat mažumės. Ji išgarsėjo po to, kai sukūrė vaikiškas knygas su fėjų iliustracijomis. Šios knygos ne tik buvo gražios ir rafinuotos, bet ir padėjo įkūnyti vaikystės pasaulio magiją ir grožį.

Cicely Mary Barker stengėsi išlaikyti savo darbo autentiškumą ir unikalumą. Ji daug dėmesio skyrė detalėms ir natūraliai atrodančioms fėjų figūroms, kurios atspindėjo jos meilę gamtai ir jos detalių stebuklams.

Nors menininkė mirė 1973 metais, jos darbas ir toliau gyvas, ir mėgstamas visame pasaulyje. Jos iliustracijos tebėra vertinamos dėl jų grožio, jautrumo ir poetiškumo. Cicely Mary Barker prisidėjo prie vaikų literatūros ir menų paveldo, palikdama mums savo nuostabų pasaulį, kuris atliepia nekintantį gamtos grožį.

Tikiuosi, kad kolekcininkės dosnumo ir aistros dėka daugelis galės pasidžiaugti šių porcelianinių lėkščių grožiu ir rafinuotumu.

Iki 2024 m. liepos 30 d. maloniai kviečiame apsilankyti parodoje ir pasigrožėti!Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"