Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Čiurlionio pasaulis

2024-02-16  15:00 - 2024-02-16
Visagino kultūros centro „Draugystės“ salė, Parko g. 7

Lietuvos idėją daugiau negu šimtą metų, per kuriuos vieną okupacinę valdžią keitė kita, išlaikė ne kas kitas, bet šia idėja tikėję žmonės. Būtent dėka jų Lietuvai pavyko pasinaudoti dinamiškomis istorinėmis aplinkybėmis ir 1918 m. vasario 16

d

Lietuvos Taryba vienbalsiai priėmė ir paskelbė Lietuvos Nepriklausomybės aktą.

Vasario 16 d. į Visaginą atvyks ypatingas svečias - pianistas ir Čiurlionio proanūkis Rokas Zubovas ir jo žmona Sonata. Kartu jie pradėjo muzikuoti kaip fortepijoninis duetas gyvendami JAV. Debiutinis dueto koncertas įvyko Chicagoje

1997 metais ir vėliau koncertavo Kanadoje, Argentinoje, Urugvajuje, Prancūzijoje, Liuksemburge, Belgijoje, Anglijoje, Airijoje, Vokietijoje, Šveicarijoje, Italijoje ir kt.

Jau greitai jie pristatys ir pas mus daugiadisciplininę programą, pristatančią Lietuvos tapytojo, kompozitoriaus ir rašytojo M.K. Čiurlionio paveikslus, muziką ir literatūros kūrinius.
 
Vasario 16 d. PROGRAMA (Parko g. 7, VKC Draugystė)
 
15.00 - Visagino moksleivių kūrinių parodos ČIURLIONIO PASAULIS VAIKŲ AKIMIS atidarymas

16.00 - M. K. ČIURLIONIS. KELIAS LINK GARSOVAIZDŽIŲ | Fortepijoninis duetas: Rokas ir Sonata Zubovai

Koncerto metu M. K. Čiurlionio kūrinius atliks ir jaunieji VKMA talentai: Darina Čepiolkina (fortepijonas, mokytoja Natalja Beločkina) ir Marija Kaleničenko (fortepijonas, mokytoja Karina Gurina)


Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"