Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Akcija „Visa „Baltica“ šoka 2021“ kviečia įsisukti į šokio sūkurį

2021-09-22  18:30 - 2021-09-22
Visagino kultūros centro „Banga“ kiemelis, Parko g. 16

Visagino kultūros centro liaudiškos muzikos kapelos  „Samanyčia“ ir „Linksmuolė“ bei vyresniųjų liaudiškų šokių grupė „Gervė“  įsilies į tris Baltijos šalis vienijančią akciją „Visa „Baltica“ šoka“, kviesdami visus Visagino gyventojus įsisukti į šokio sūkurį rugsėjo 22 d. 18.30 val. kiemelyje prie VKC „Banga“ (Parko g. 16).

Folkloro, tautinių šokių ir kitus kolektyvus, šokių klubų narius, visus mokančius ir mėgstančius tradicinius šokius kviečiame būti karštais šios akcijos dalyviais – ir patiems be jokių išlygų joje dalyvauti, ir pakviesti, paraginti savo bičiulius, šeimas, gimines, o akcijos metu mokyti ir šokdinti visus šokio smagumo dar nepatyrusius žiūrovus, praeivius ar kitus renginio akiratyje atsidūrusius, nuo mažo iki senolio, nuo ūkininko, verslininko iki politiko... Sukimės viename, bendrame, visus susiejančiame šokio sūkuryje!

Trijų Baltijos šalių – Lietuvos, Latvijos ir Estijos – miestuose ir miesteliuose, aikštėse, kiemuose ir salėse, gamtoje ir namie visi šoksime kartu!

Tarptautinė akcija „Visa „Baltica“ šoka“ - tai akcijos „Visa Lietuva šoka“ tąsa, skiriama Baltų vienybės dienai paminėti. Lietuvos nacionalinio kultūros centro turimais duomenimis, akcijos „Visa Lietuva šoka“ dieną Lietuvoje vyksta per 100 šokių švenčių, kurios suburia per 20 tūkstančių akcijos dalyvių ir stebėtojų. Šiemet, prie akcijos prisijungus Latvijai ir Estijai, šokio šventės mastas priblokš!

Akcijos iniciatorius  Lietuvos nacionalinis kultūros centras.

Akcijos Visagine rengėjas  Visagino kultūros centras.Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"