Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Projekto „Transformacija iš apleistų erdvių į išpuoselėtas“ Nr. LLI-386 Trans-form partnerių susitikimas Kraslavoje

Projekto „Transformacija iš apleistų erdvių į išpuoselėtas“ Nr. LLI-386 Trans-form partnerių...

2019 m. vasario 8 d. Latvijoje Kraslavos mieste įvyko 2014–2020 m. Interreg V-A Lavijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projekto „Transformacija iš apleistų erdvių į išpuoselėtas“ Trans-form LLI -386 partnerių darbinis susitikimas. Jame dalyvavo partneriai iš Euroregiono „Ežerų kraštas“ Latvijos biuro, Rezeknės savivaldybės ir Rezeknės specialiosios ekonominė zonos, Daugpilio, Kraslavos, Visagino ir Panevėžio savivaldybių. 
Susitikimo metu buvo vykdomas projekto darbo plano pažangos monitoringas, tikslinamas reikiamų atlikti veiklų sąrašas, aptariami planuojami projekto veiklų terminai bei kiekvienas partneris pristatė projekto atliktų darbų ataskaitą. Visagino savivaldybės administraciją atstovavo Strateginio planavimo ir investicijų valdymo projektų koordinatorė Natalija Jakubovskaja ir projekto finansininkė Ana Čižienė.

Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis į Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus projektų koordinatore Natalija Jakubovskaja, natalija.jakubovskaja@visaginas.lt  
Daugiau informacijos apie Latvijos–Lietuvos bendradarbiavimo apibus sienos programą galima rasti www.latlit.eu ir www.europa.eu. 
Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako Visagino savivaldybės administracija. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.


Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras
Apsaugos kodas

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}

Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"