Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Visagino rekreacijos paslaugų centro sporto salės remontas ir pritaikymas neįgaliesiems

2022 m. rugsėjo 2 d. buvo užbaigti Visagino rekreacijos paslaugų centro sporto salės  kapitalinio remonto darbai, kurie buvo vykdomi pagal projektą Nr. SP2020-1-74 „Visagino rekreacijos paslaugų centro sporto salės remontas ir pritaikymas neįgaliesiems“. Projekto įgyvendinimo pradžia – 2020 m. rugpjūčio 26 d. projekto įgyvendinimo pabaiga 2022 m. lapkričio 1 d. Bendra rangos darbų vertė 467 539,12 iš jų projekto lėšos sudarė 140 014,75 Eur, iš kurių Sporto rėmimo fondo lėšomis finansuojamos išlaidos sudaro ne daugiau kaip 125 936,07 Eur,  Visagino savivaldybės lėšomis finansuojamos išlaidos sudaro 14 078,68 Eur.  Likusią darbų dalį finansavo Visagino savivaldybės administracija biudžeto lėšomis.

Projekto tikslas: Gerinti sąlygas ugdyti fiziškai aktyvią visuomenę, remontuojant Visagino savivaldybės sporto salę ir pritaikant ją taip, kad sportinėje veikloje dalyvaujantiems neįgaliesiems būtų suteiktos tokios pat treniruočių galimybės kaip ir sveikiems žmonėms.

Projekto rezultatai: Pritaikytos sporto bazės patalpos neįgaliesiems:

  • Pritaikyti neįgaliesiems koridoriai ir praėjimai;
  • Pritaikytos neįgaliesiems mergaičių ir berniukų persirengimo patalpos;
  • Pritaikytas neįgaliesiems tualetas.
  • Pilnai atnaujintas Sporto salės Nr 2 korpusas (620,65 m2 grindų plotas).

Projekto partneris: Visagino miesto neįgaliųjų sporto klubas „Visaggalis“, juridinio asmens kodas 301295656.

Projektas iš dalies finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, o jį administravo Centrinė projektų valdymo agentūra.


Apie projektą

2020 m. rugpjūčio 26 d. Visagino savivaldybės administracija pasirašė Sporto rėmimo fondo lėšomis finansuojamo sporto projekto Nr. SP2020-1-74 „Visagino rekreacijos paslaugų centro sporto salės remontas ir pritaikymas neįgaliesiems“ įgyvendinimo sutartį.

Projekto įgyvendinimo pradžia – 2020 m. rugpjūčio 26 d.

Projekto įgyvendinimo pabaiga – 2022 m. vasario 1 d.

Bendra tinkamų finansuoti projekto išlaidų suma – 140 014,75 Eur, iš jų: Sporto rėmimo fondo lėšomis finansuojamos išlaidos sudaro ne daugiau kaip 125 936,07 Eur, Visagino savivaldybės lėšomis finansuojamos išlaidos sudaro ne mažiau kaip 14 078,68 Eur.

Projekto tikslas – gerinti sąlygas ugdyti fiziškai aktyvią visuomenę, remontuojant Visagino savivaldybės sporto salę ir pritaikant ją taip, kad sportinėje veikloje dalyvaujantiems neįgaliesiems būtų suteiktos tokios pat treniruočių galimybės kaip ir sveikiems žmonėms.

Projekto rezultatai:

  1. Pritaikytos sporto bazės patalpos neįgaliesiems:
  • Pritaikyti neįgaliesiems koridoriai ir praėjimai: patalpose bus keičiamos 9 durys, iš jų koridoriuje keičiamos durys plastikinėmis dvivėrėmis, durys tarp koridorių ir sporto salės metalinėmis dvivėrėmis, įstiklintomis atspariu kamuolių smūgiams armuotu stiklu. Platinamos 6 durų angos, tam kad į patalpas galėtų pateikti žmonės, turintis judėjimo negalią (vežimėliuose). Bus atliktas dalinis sienų remontas po durų keitimo darbų, lubų remontas.
  • Pritaikytos neįgaliesiems mergaičių ir berniukų persirengimo patalpos: planuojama praplatinti įėjimus į patalpas ir pakeisti duris, pritaikyti tualeto patalpas neįgaliesiems, pertvarkyti persirengimo patalpų dušines neturintiems galios, įrengti persirengimo patalpose suoliukus ir kabyklas neturintiems galios.
  • Pritaikytas neįgaliesiems tualetas.
  1. Atnaujintas Sporto salės Nr. 2 korpusas:
  • Sporto salės esamų medinių grindų remontas renovuojant grindis (620,65 m2), sporto aikštelių ribų žymėjimas, sienų ir lubų perdažymas, šviestuvų ir jungiklių keitimas, laidų keitimas, 17 esamų sporto sienelių restauravimas, krepšinio stovų metalinių konstrukcijų perdažymas, laikančiųjų tvirtinimo trosų keitimas, šoninių krepšinio lentų keitimas naujomis reguliuojamojo aukščio krepšinio lentomis, trijų eilių teleskopinių tribūnų įrengimas, durų keitimas naujomis metalinėmis, atspariomis kamuolių smūgiams sporto salės inventorinėje. Inventorinės medinių grindų, lubų ir sienų perdažymas; šviestuvų ir jungiklių keitimas.

Projekto partneris: Visagino miesto neįgaliųjų sporto klubas „Visaggalis“, juridinio asmens kodas 301295656.

Įgyvendinimo stadija: šiuo metu užsakomas kapitalinio remonto darbų techninis projektas.

Projektas iš dalies finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, o jį administruoja Centrinė projektų valdymo agentūra.

Statusas Įgyvendintas

 


Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"