Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Komunalinių atliekų tvarkymo infrastruktūros plėtra Visagino savivaldybėje

Komunalinių atliekų tvarkymo infrastruktūros plėtra Visagino savivaldybėje
Apie projektą 

                                                                

 

 

 

 

2017 metais projekto „Komunalinių atliekų tvarkymo infrastruktūros plėtra Visagino savivaldybėje“ įgyvendinimo metu buvo organizuotas Rangos darbų (konteinerių įrengimo ir aikštelių sutvarkymo) pirkimas ir pasirašyta sutartis su UAB „Zarasų automobilių keliai“. Įrangos (pačių konteinerių) pirkimo konkursas neįvyko, nes nebuvo gauta nei vieno tinkančio pasiūlymo, ir konkursas bus skelbiamas pakartotinai patikslinus techninę specifikaciją.

Projekto tikslas – išplėsti Visagino savivaldybės teritorijoje egzistuojančią komunalinių atliekų tvarkymo sistemą, kad būtų skatinamas ir užtikrinamas komunalinių atliekų rūšiavimas taip mažinant į sąvartynus patenkančių atliekų kiekį. Įgyvendinus projektą bus išplėsta ir modernizuota dabartinė komunalinių atliekų tvarkymo sistema Visagino savivaldybėje. Bus įrengta 40 teisės aktus atitinkančių konteinerinių aikštelių miesto teritorijoje, įsigyti ir įrengti 130 antrinių žaliavų surinkimo konteinerių.

Projekto įgyvendinimas patenkina aktualiausius tikslinių grupių poreikius, tokius, kaip: galimybė visiems vartotojams optimaliomis sąlygomis ir kainomis gauti paslaugą – komunalinių atliekų surinkimą; tinkamų sąlygų atliekų rūšiavimui turėjimas; įstatymuose ir kituose teisės aktuose nustatytus sveikatos apsaugos, aplinkos apsaugos ir kokybės reikalavimus atitinkančios paslaugos teikimas; patogi ir estetiškai patraukli gyvenamoji aplinka Visagino savivaldybėje.

Bendra planuojama projekto vertė – 670 569,16 Eur, iš jų 504 770,00 Eur Europos sąjungos lėšos.

Statusas Vykdomas

Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"