Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Pirmojo tarptautinio projekto „Sveikas gyvenimas – pirmieji žingsniai ties laimingos ateities“ etapo rezultatai

Pirmojo tarptautinio projekto „Sveikas gyvenimas – pirmieji žingsniai ties laimingos ateities“...

Tarptautinis projektas „Sveikas gyvenimas – pirmieji žingsniai ties laimingos ateities“ („Healthy life – first steps in creating happy future“) (Healthylife) kodas Nr. LLI-329

Kovo pabaigoje buvo pabaigtas svarbus pirmas projekto etapas – dalies pastato rekonstrukcijos darbai (Sedulinos al. 49). Rekonstruotos ir remontuotos patalpos, kurių plotas yra 256 m2. Darbai buvo atlikti laiku ir kokybiškai, už tai esame dėkingi pagrindiniam darbų rangovui – UAB „Langaza“ ir subrangovui – UAB „Evikonas“.
Suremontuotos pastato patalpos yra erdvios, šiuolaikiškos. Interjerui buvo parinkti švelnūs, šilti tonai, tai nuteikia produktyviam darbui.  Sienoms parinktos ryškios spalvos dera su projekto idėja „Sveikas gyvenimas – pirmieji žingsniai ties laimingos ateities“.
Primename, kad bendra projekto vertė 720069,24 Eur, Visagino kūrybos namų biudžetas – 348924,20 Eur, Visagino savivaldybės administracijos savivaldybės kofinansavimas – 26169,31 Eur.
Šiuo metu planuojama organizuoti viešuosius pirkimus baldams ir įrangai įsigyti.
|Informuojame, kad šiuo metu testuojamos 4 programos: „Žalingi įpročiai“, „Sveika mityba“, „Ekologija“, „Aktyvus sportas“.
Norime paminėti, kad artimiausiu lauku yra numatyta įgyvendinti tarptautinės jaunuolių stovyklos organizavimo parengiamuosius darbus. Stovykla bus organizuota Visagine, joje dalyvaus 32 dalyviai iš Visagino ir Dagdos (Latvija) savivaldybių.
Sekanti veikla bus meistriškumo konkursas jaunimui „Master chef“, kur galima bus pademonstruoti meistriškumą gaminant sveikos mitybos patiekalus bei pasivaržyti tarpusavyje.
Rudenį planuojama organizuoti ir įgyvendinti „Jaunimo olimpines žaidynes“ Dagdoje (Latvija).


Sekite informaciją tinklapyje www.vkn.lt bei socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje „Healthy life“. Dėl papildomos informacijos prašome kreiptis į Eleną Malyavko, elena.malyavko@vkn.lt. Daugiau informacijos apie Latvijos – Lietuvos bendradarbiavimo apibus sienos programą galima rasti www.latlit.eu ir www.europa.eu. Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako Visagino kūrybos namai. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę. www.latlit.eu ir www.europa.eu. Projektą finansuoja 2014-2020 Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programa.


Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras
Apsaugos kodas

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}

Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"