Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Nuo spalio 30 d. iki lapkričio 13 d. Visagino savivaldybėje uždraudžiami renginiai ir susibūrimai viešose vietose (yra išimčių)

Nuo spalio 30 d. iki lapkričio 13 d. Visagino savivaldybėje uždraudžiami renginiai ir susibūrimai...

Pranešame, kad Visagino savivaLDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIAUS 2020 m. spalio 30 d, įsakymu Nr. ĮV-E-542 uždraudžiami nuo 2020 m. spalio 30 d. iki 2020 m. lapkričio 13 d. visi atvirose ir uždarose erdvėse organizuojami renginiai ir susibūrimai viešose vietose, išskyrus:

  1. aukšto meistriškumo sporto varžybas ir kultūros renginius, kai:
    1.1. jie vyksta uždarose erdvėse, tačiau žiūrovų skaičius neviršija 300 asmenų ir užtikrinamos šios sąlygos – žiūrovai renginį stebi tik iš sėdimųjų vietų, tarp žiūrovų išlaikomas 2  metrų atstumas (išskyrus šeimos narius (sutuoktinį arba asmenį, su kuriuo sudaryta registruotos partnerystės sutartis, vaikus (įvaikius), įskaitant asmens ir jo sutuoktinio arba asmens, su kuriuo sudaryta registruotos partnerystės sutartis, nepilnamečius vaikus, tėvus (įtėvius), globėjus)), žiūrovai viso renginio metu dėvi nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones) (nosį ir burną dengiančių apsaugos priemonių (veido kaukių, respiratorių ar kitų priemonių) leidžiama nedėvėti neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės nosį ir burną dengiančių apsaugos priemonių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei; šiems asmenims rekomenduojama dėvėti veido skydelį), užtikrinamas bilietų platinimas elektroniniu būdu ir (arba) žiūrovų ir (ar) dalyvių registravimas, vykdoma žiūrovų ir (ar) dalyvių patekimo į renginio vietą kontrolė;
    1.2. jie vyksta atvirose erdvėse, tačiau žiūrovų skaičius neviršija 400 asmenų ir užtikrinamos 1.1 papunktyje nurodytos sąlygos.
  2. laidotuves.

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras
Apsaugos kodas

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}

Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"