Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Visagino viešajai bibliotekai – 40

Visagino viešajai bibliotekai – 40

Lapkričio 29 d. Visagino viešoji biblioteka minėdama savo veiklos 40-metį surengė šventinę konferenciją „Visagino biblioteka vakar, šiandien, rytoj“.
Kaip ir dera gimtadienio šventei, renginys prasidėjo nuo sveikinimų ir dovanų. Visagino savivaldybės meras Erlandas Galaguz, mero pavaduotoja Aleksandra Grigienė ir administracijos direktorius Virginijus Andrius Bukauskas kartu su įvairių Visagino įstaigų atstovais sveikino bibliotekos direktorę Dalią Sargūnienę bei kolektyvą gražios sukakties proga ir linkėjo ilgų gyvavimo metų, skaitytojų gausos ir klestėjimo.
Pirmojoje konferencijos dalyje svečiai susipažino su projektu „Išmaniosios gervės sala Visagine – vaikams, jaunimui ir jų draugams“ – jaukia bibliotekos erdve, skirta jauniesiems skaitytojams, su rūpesčiu ir meile įrengta padedant bibliotekos savanoriams bei pagalbininkams – Marijai Ščerbakovai, Galinai Charbedijai ir Valstybinės miškų urėdijos Ignalinos padalinio girininkams. Čia planuojamos įvairios edukacinės programos ir renginiai, padėsiantys visiems norintiems susipažinti su miesto istorija bei gervės simboliu mene, heraldikoje ir gamtoje. Pristatymą papildė prasminga ir įdomi Vilniaus universiteto Istorijos fakulteto prorektorės dr. Loretos Skurvydaitės paskaita apie gervę heraldikoje ir heraldikos naudojimą kasdienėje būtyje.
Antroji konferencijos dalis buvo skirta prisiminimams ir pamąstymams apie bibliotekos kelio Visagine pradžią, šiandieninę situaciją bei ateities vizijas. Gražiomis mintimis apie knygų išminties reikšmę mūsų gyvenime pasidalino Visagino Šv. Apaštalo Pauliaus parapijos klebonas Vidmantas Rudokas ir šv. Panteleimono parapijos dvasininkas Josifas Zeteišvili. Prisiminimais dalinosi viena pirmųjų bibliotekos darbuotojų Marytė Vaickuvienė. Kolegos iš Zarasų ir Ignalinos dalinosi patirtimi ir patarimais. Šioje renginio dalyje taip pat įteikti Visagino savivaldybės mero ir administracijos direktoriaus padėkos raštai bibliotekos darbuotojams.
Renginį vainikavo „Vilniaus Nalšios“ ansamblio vadovės Audronės Vakarinienės ir draugų atliekami Vilnijos krašto romansai pagal Pauliaus Širvio eiles.

Šventės akimirkos


Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras
Apsaugos kodas

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}

Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"