Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Visagino „spietiečiai“ renginiu-konferencija baigė Verslo akseleravimo programą

Visagino „spietiečiai“ renginiu-konferencija baigė Verslo akseleravimo programą

Sėkmingas verslas Visagine – misija įmanoma?“ – taip skambėjo viena iš diskusijų VšĮ Visagino ekonomikos plėtros agentūros (VEPA) organizuotame Verslo akseleravimo programos renginyje, kuriame garsiai nuskambėjo atsakymas: „Tikrai taip“!

Rugpjūčio 4 dieną VEPA, įgyvendinant bendrą Visagino savivaldybės ir Inovacijų agentūros veiklą, kvietė Lietuvos ir regiono verslo, Visagino savivaldybės atstovus ir Spiečiaus Visagine narius į jaukų renginį – konferenciją Visagino sporto ir rekreacijos centre. Renginyje netrūko verslo atstovų įžvalgų ir patarimų, pristatyta Visagino spietiečių veikla, vyko diskusijos, pranešimus skaitė garbūs svečiai, o po renginio visi buvo pakviesti į ekskursiją – Ignalinos atominės elektrinės bloko valdymo skydo treniruoklį.

Baigiamajame renginyje dalyvavęs Visagino savivaldybės meras Erlandas Galaguz tarė sveikinimo žodį. Meras sveikino dalyvius ir džiaugėsi Visagine besikuriančiais verslais, jų įkūrėjų idėjomis ir sėkmingu įgyvendinimu, prie kurio vis dažniau prisideda Bendradarbystės centro „Spiečius“ ir VšĮ Visagino ekonomikos plėtros agentūros veikla bei jų pastangos. „Kuo daugiau motyvuotų, kūrybiškų, į priekį žengiančių žmonių, savo veiklą kuriančių Visagino savivaldybėje, tuo įdomesni ir atviresni mes pasauliui, o ir patys sau – kas yra nemažiau svarbu. linkiu, kad  Verslo akseleravimo programoje įgytą informaciją, patirtį ir įkvėpimą puikiai pritaikytumėte įgyvendindami savo tikslus. Pildykite savo svajones, siekite, o aš, Visagino ekonomikos plėtros agentūra ir spietiečiai – mes Jus būtinai palaikysim!“ – linkėjo Savivaldybės meras.

Renginyje dalyvavo „Start4networking” – tarptautinis moterų verslo ryšių ir rekomendacijų klųbų tinklas,  Inovacijų agentūros bendrųjų verslo kompetencijų departamento direktorė Patricija Kalkytė, pranešimą apie socialinį verslą kaip naują galimybę skaitė Lietuvos socialinio verslo asociacijos direktorė Viktorija Bražiūnaitė, o apie verslo galimybes ir perspektyvas Utenos regione pranešimą skaitė Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Gailiūnas.

Renginį moderavo, svečius pristatė bei kalbino VšĮ Visagino ekonomikos plėtros agentūros direktorė Laura Mažintė.


Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras
Apsaugos kodas

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}

Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"