Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Visagino savivaldybės meras turi džiugių žinių dėl apšvietimo: kviečia įsitraukti gyventojus

Kaip šių metų spalį informavo Visagino savivaldybės meras Erlandas Galaguz, Visagino apšvietimo modernizavimo projektas jau baigtas, bet svarbu pabrėžti vieną detalę – pagal šį projektą buvo modernizuota tik esama apšvietimo sistema, tačiau nebuvo vykdoma sistemos plėtra.

Tai reiškia, kad neapšviestų vietų Visagino mieste dar gali būti, todėl svarbi gyventojų nuomonė, kur pasigendama papildomo apšvietimo. Ateityje planuojama inventorizuoti visas tokias vietas ir planuoti lėšas jų apšvietimui.

Savivaldybės meras taip pat informuoja, kad siekiant taupyti elektros energiją ir gamtos išteklius jai pagaminti, nuo 23val. vakaro iki 5val. ryto yra vykdomas automatinis apšviestumo sumažinimas. Svarbu akcentuoti, kad pėsčiųjų perėjų apšvietimas veikia nuolat pilnu pajėgumu – kad būtų užtikrinamas pėsčiųjų saugumas.

Jei turite pasiūlymų dėl apšvietimo plėtros, Visagino savivaldybės administracijos specialistai kviečia teikti informaciją tvarkaumiesta.lt platformoje arba el. paštu visaginas@visaginas.lt


Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras
Apsaugos kodas

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}

Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"