Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Visagino krepšininkai užėmė trečią vietą turnyre Lenkijoje

Visagino krepšininkai užėmė trečią vietą turnyre Lenkijoje

Visagino jaunieji krepšininkai užėmė trečią vietą tarptautiniame turnyre Zambruve, Lenkija.
Grupės varžybose visaginiečiai 83:76 laimėjo prieš MUKS King Tomaszów Mazowiecki, 34:103 nusileido Lenkijos čempionams Akademia Młodych Dzików, bei 34 taškų skirtumu šventė pergalę prieš antrą Alytaus krepšinio akademijos komandą "Glassbee". Pusfinalyje visaginiečiams pritrūko jėgų ir meistriškumo prieš Alytaus KA, kuriai buvo pralaimėta 35:71.
Po pusfinalio rungtynių vaikai buvo maloniai nustebinti, kad tribūnose tarp mūsų sirgalių buvo ir Visagino savivaldybės meras Erlandas Galaguz, kuris atvyko čia su darbo grupe tam, kad palaikytų jau daugiau nei 20 metų trunkančius tarptautinius bendradarbiavimo ryšius su Zambruvo miestu.
Sekmadienio finale dėl trečios vietos, turnyro keliai suvedė su AK Młode Żubry Białystok komanda. Visagino krepšinio mokyklos komanda sugebėjo ne tik panaikinti 9 taškų skirtumą, bet ir padidinti persvarą iki 18 taškų - 56:38. Nesustabdomas mūsų varžovams buvo komandos lyderis Artiom Dolgačiov, kuris pelnė 31 tašką mažajame finale ir tapo rezultatyviausiu viso turnyro žaidėju (102 taškai per 4 rungtynes).
Antra vietą turnyre užėmė Alytaus krepšinio akademija, o pirmą Varšuvos krepšinio akademija Młodych Dzików.


"Labai gerai, kad dabar turime galimybę organizuoti tokias keliones vaikams. Dalyvavimas tarptautiniuose turnyruose - ne tik puiki galimybė pasiruošti sezonui, bet ir patikrinti mūsų vietą krepšinio pasaulyje. Mes nebijome pralaimėti stipresnėms komandoms ir nedarom dėl to spaudimo vaikams. Atvirkščiai, reikia žiūrėti į tai, kaip į galimybę tobulėti, nes pralaimėjimai duoda žymiai daugiau naudingos informacijos apie trūkumus, nei pergalės. Džiugu, kad vaikai parodė vyrišką charakterį ir atidavė visas jėgas rungtynėse dėl trečios vietos. Dabar jų laukia Moksleivių krepšinio lygos varžybos." - pakomentavo pasirodymą komandos treneris Aleksandr Bražnikovas.


Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras
Apsaugos kodas

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}

Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"