Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Visaginietis pelnė auksą: tai pirmas Lietuvos medalis, pelnytas pasaulio vasaros biatlono čempionatuose!

Pasaulio vasaros biatlono čempionatas Rūpoldinge (Vokietija) prasidėjo istorine sėkme Lietuvai. Pirmuoju pirmenybių čempionu tapo jaunimo supersprinto riedslidėmis rungtyje triumfavęs visaginietis Maksimas Fominas.

Kylanti Lietuvos biatlono žvaigždė buvo vienintelis sportininkas, kuriam pavyko užversti visus 20 taikinių. Ryte vykusiose kvalifikacinėse varžybose dalyvavo 63 biatlonininkai, iš kurių į finalą prasibrovė 30 geriausiųjų. Mūsiškis laimėjo antrą atrankos važiavimą, nors suko vieną baudos ratą (1+0)

Kovoje dėl medalių M.Fominas lyderiu tapo jau po pirmo šaudymo. Po antrojo jį 2,2 sek. lenkė čekas Tomašas Mikyska, tačiau po trijų šaudymo ruožų Lietuvos biatlonininkas susikrovė 24,1 sek. pranašumą. Paskutiniame rate dramos nebuvo: vėl taikliai šaudęs mūsiškis artimiausią varžovą lenkė 26,5 sek.

Konkurencijos nesulaukęs M.Fominas sidabrą iškovojusį vokietį Fabianą Kaskelį pranoko 21,3 sek., o bronza pasidabinusį amerikietį Maxime‘ą Germainą – 23,6 sek. Tai – pirmasis Lietuvos atstovų medalis pasaulio vasaros biatlono čempionatuose apskritai.

Didžiausi sveikinimai Maksimui visų miesto gyventojų ir Lietuvos vardu!

Europos baidarių ir kanojų irklavimo čempionate taip pat Visagino sportininkų pelnyti medaliai! Sveikiname sidabro medalio nugalėtoją Vadimą Korobovą ir jo kolegą Henriką Žustautą su rezultatyvia kova! Be galo didžiuodamiesi dėkojame už Lietuvos ir Jūsų miestų garsinimą!

Taip pat didžiuodamiesi sveikiname iš Visagino kilusį sportininką Artūrą Seją bei jo kolegą Igną Navakauską, kurie įtemptoje vyrų dviviečių baidarių 200 m rungties finalo kovoje pelnė bronzos medalius!

Linkime didžiausios sėkmės Jūsų karjeroje ir asmeniniame gyvenime!