Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Visagine stiprinama atliekų šalinimo kontrolė

Visagine stiprinama atliekų šalinimo kontrolė

Visagino savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos ir rinkliavų skyrius, siekdamas, kad mieste būtų gera ir gražu gyventi, kviečia visaginiečius būti savo miesto šeimininkais, nešiukšlinti, sudrausminti netvarkingus kaimynus ir primena:

– statybos ir griovimo atliekas (tapetus, grindų dangą, betoną ir pan.), namų ūkio santechnikos įrenginius ir jų dalis, naudotas padangas, pavojingas buitines atliekas, susidariusias mieste ir sodų bendrijose, gyventojai turi nemokamai priduoti į didelių ir pavojingų atliekų priėmimo ir laikino saugojimo aikštelę, esančią Dvarvietės g. 1A, Skrytelių k., Visagino savivaldybėje (buvusio sąvartyno vietoje). Informacija teikiama tel. 8 614 83 746;

– draudžiama didelių gabaritų ir statybines atliekas mesti mieste bendro naudojimo komunalinių atliekų konteinerių aikštelėse, gatvėse, skveruose, sodų ir garažų bendrijų komunalinių atliekų konteinerių aikštelėse;

– keičiamas automobilių padangas privalo priimti jas keičiantys servisai;

– rūšiuoti komunalines atliekas – pakuočių atliekas ir antrines žaliavas mesti į specialiai antrinėms žaliavoms surinkti skirtus  konteinerius.

Pažymime, kad kiekvienais metais mieste išmetamų didelių gabaritų atliekų kiekiai tik didėja (2017 m. surinkta 124 t, o 2018 m. –220 t).

Atkreipiame gyventojų dėmesį, kad atliekų tvarkytojas (UAB „Visagino būstas“,  dispečerės tel. 8 612 07 852)  didelių gabaritų atliekas (senus baldus, duris, langus) renka apvažiavimo būdu nuo daugiabučių namų laiptinių 2 kartus per savaitę: antradieniais ir ketvirtadieniais. Nuo šiol siekiant užtikrinti prie daugiabučių namų tvarką ir švarą miesto gyventojai, norintys pasinaudoti suteikiama apvažiavimo paslauga, privalo buityje susidariusias stambiagabarites atliekas išnešti ir palikti prie savo daugiabučio namo laiptinių likus 1 parai iki numatomos atliekų surinkimo dienos.

Skyriaus darbuotojai miesto bendro naudojimo komunalinių atliekų konteinerių aikštelėse nuo gegužės 20 d. iki gegužės 31 d. vykdys prevencinius patikrinimus.
Visus miesto gyventojus prašome būti pilietiškus ir aktyvius siekiant užtikrinti tvarką ir švarą savo mieste. Pastebėjus pažeidėjus, prašome pažeidimo faktą nufotografuoti (taisykles pažeidusio gyventojo automobilio markė, valstybinis numeris ir asmens (-ų) atliekamas veiksmas). Nepavykus pažeidėjo užfiksuoti techninėmis priemonėmis, užtenka ir paliudyti nurodant pažeidėjo duomenis (pvz., automobilio numerį) ir padarytą pažeidimą (pvz., išmetė statybines atliekas). Informaciją suteikti galite el. p. v.tvarka_rinkliava@visaginas.lt ir tel. 8 665 14 007, 8 616 40 650.
Pa­žei­dė­jams tai­ko­mos Ad­mi­nist­ra­ci­nių nu­si­žen­gi­mų ko­dek­so 367 straips­ny­je nu­ma­ty­tos sank­ci­jos už sa­vi­val­dy­bės ta­ry­bos pa­tvir­tin­tų at­lie­kų tvar­ky­mo tai­syk­lių pa­žei­di­mą. Skiriama bau­da nuo 30 iki 140 eu­rų, o nu­si­žen­gi­mas, pa­da­ry­tas pa­kar­to­ti­nai, – numato bau­dą nuo 140 iki 600 eu­rų.

Rūšiuojantiems ir tinkamai tvarkantiems atliekas gyventojams tariame padėkos žodžius, nes jie yra sąmoninga mūsų bendruomenės dalis.


Štai kaip atrodo mūsų miesto komunalinių atliekų konteinerių aikštelės...


Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras
Apsaugos kodas

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}

Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"