Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Visagine lankėsi Energetikos ir technikos muziejaus atstovai

Šiandien, birželio 22 dieną, Visagino savivaldybės meras Erlandas Galaguz kartu su laikinai einančia administracijos direktoriaus pareigas Aušra Andrijauskiene, Strateginio planavimo ir investicijų valdymo skyriaus vedėja Viktorija Abaravičiene, VšĮ Visagino miesto muziejaus direktore Danute Lisauskiene, susitiko su Vilniuje įsikūrusio Energetikos ir technikos muziejaus atstovais – direktoriumi Mykolu Bistricku ir vyr. gidu Žilvinu Mikulėnu. Pagrindine susitikimo tema tapo galimas Visagino savivaldybės bendradarbiavimas su muziejumi, siekiant kurti ir įveiklinti miesto erdves, turinčias sąsajų su energetika.

„Mūsų miestas pasižymi ne vienu unikaliu aspektu ir mes turime stengtis tai paversti mūsų privalumu. Be galo svarbu ieškoti partnerių-profesionalų, su kuriais galime rimtai svarstyti apie bendradarbiavimą, galintį suteikti abipusę naudą“, – komentavo meras.

Visagino savivaldybės atstovai domėjosi kaip veikia ir kokias paslaugas siūlo Energetikos ir technikos muziejus, kaip buvo kuriama nauja ekspozicija „Virsmo salė“. Svečiai trumpai pristatė su kokia komanda dirbo įgyvendindami inovatyvią idėją.

Po susitikimo Visagino savivaldybės meras pakvietė svečius apsilankyti Ignalinos atominės elektrinės valdymo skydo simuliatoriuje, kur pats vedė ekskursiją.

Energetikos ir technikos muziejaus atstovai įvertino Ignalinos atominės elektrinės valdymo simuliatoriaus erdves kaip įdomią ir labai patrauklią erdvę nišinio turizmo plėtrai. Susitikimo metu buvo svarstomos savivaldybės ir Energetikos ir technikos muziejaus bendradarbiavimo galimybės ir dalyvavimo bendruose projektuose dalinantis patirtimi ir kuriant modernų Energijos centrą Visagine.


Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras
Apsaugos kodas

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}

Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"