Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Visagine įgyvendinamas projektas „Kūdikio kraitelis“

Visagine įgyvendinamas projektas „Kūdikio kraitelis“

Kūdikio laukimas nuostabus ir nepakartojamas gamtos stebuklas. Iš vieno tampa du. Dvi širdelės 9 mėnesius plakusios kartu – tampa du atskiri žmogučiai. Kad jie naujame pasaulyje nesijaustų vieniši, vykdome projektą Visagine – Kūdikio kraitelis.
Kūdikio kraitelio idėja prieš šimtą metų pradėta įgyvendinti Suomijoje, siekiant mažinti kūdikių mirtingumą ir skatinti motinas rūpintis savo ir būsimo vaikelio sveikata, pritraukti nėščiąsias į gydymo įstaigas sveikatos stebėsenai.
Pagrindinis projekto tikslas – palaikyti ryšį su besilaukiančiomis ir neseniai pagimdžiusiomis moterimis, siekiant suteikti joms visapusišką ir kokybišką informaciją apie galimas nėštumo metu grėsmes, bei pogimdyvinę depresiją. Bendraujant jaukia konsultacine forma Mama–Mamai.
Socialiai pažeidžiamos grupės dažniau būna izoliuotos informacijos požiūriu, mokslinės literatūros ar rekomendacijos, jas rečiau pasiekia, arba patys žmonės mažiau domisi ar dėl nepilnavertiškumo komplekso bijo įsitraukti į mokymus, bei bendravimus.
Sukuriant ryšį tarp projekto savanorių, gydytojų ir nėščiosios gerėja bendravimo kokybė, bei pateikiamos medžiagos pasiekiamumas.


Projekas finansuojamas pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017–2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo 2.3 priemonės „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įgyvendinimo Visagino savivaldybėje.
Projektą vykdo VšĮ „Begalybė ne riba“.
Projekto partneriai – Visagino pirminės sveikatos priežiūros centras.


Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras
Apsaugos kodas

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}

Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"