Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Visaginas prisijungė prie akcijos „Darom 2019“

Visaginas prisijungė prie akcijos „Darom 2019“

Visagino savivaldybė tradiciškai prisijungė prie visuotinės pavasarinės tvarkymosi akcijos ,,Darom 2019“, kuri jau 12-ąjį kartą suvienijo šalies gyventojus ir kvietė atkreipti dėmesį į švarią aplinką ir sveiką gyvenseną.
Visaginiečiai yra ištikimi savo siekiui kurti ekologiškai švarų, tvarkingą ir gražų miestą, kuriame gera gyventi, todėl visuomet aktyviai dalyvauja tvarkant aplinką.
Jau balandžio 19 d. prie akcijos „Darom“ aktyviai prisijungė ir miesto viešąsias erdves tvarkė „Verdenės“ gimnazija, Sporto centras, „Žiburio“ pagrindinė mokykla, „Atgimimo“ gimnazija, „Gerosios vilties“ progimnazija, Draugystės progimnazija, Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras, Č. Sasnausko menų mokykla, Visagino savivaldybės administracija, Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Visagino PK, VSDFV Utenos skyriaus Visagino poskyris, Užimtumo tarnybos prie LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Panevėžio klientų aptarnavimo departamento Visagino skyrius, LSDP Visagino skyriaus atstovai, VĮ IAE nepriklausoma profsąjunga, Visagino neįgaliųjų draugija, Socialinės globos namai, Socialinių paslaugų centras, Šeimos ir vaiko gerovės centras, sodininkų bendrija „Vyšnia“.
UAB ,,Visagino linija“, SĮ ,,Visagino energija“ darbuotojai tvarkė vadinamąją pramonės zoną ir dalį Visagino miesto teritorijos.
Kaip ir kasmet Panevėžio PGV Visagino priešgaisrinė gelbėjimo valdyba tvarkė Visagino ežero maudyklos dugną bei ežero salą.

Visoje šalyje visuotinė aplinkos tvarkymo akcija „Darom“ vyko balandžio 27 d., prie jos prisijungė ir Visagino miesto gyventojai, Visagino savivaldybės meras, tarybos nariai bei savivaldybės administracijos atstovai. Kad visus susirinkusius darbuotis lydėtų gera nuotaika, talką pradėjome mankšta su Jekaterina Kucalova („Bodymaker“).
Akcijos „Darom“ metu buvo sutvarkyta 20 miesto teritorijų – pamiškės, pakelės, vandens telkinių pakrantės. Talkininkai surinko padangų, buitinės technikos, plastiko, senų baldų ir kt. atliekas.
Džiugu, kad mūsų savivaldybės gyventojai tampa vis atsakingesni bei sąmoningesni – tai liudija nuolat augantis dalyvių skaičius (2018 m. – 834, 2019 m. – 939) ir mažėjantis surinktų atliekų kiekis (2018 m. – 16 t 920 kg, 2019 m. – 10 t 960 kg ).  

Visagino savivaldybės administracija dėkoja:

 Akcijos „Darom 2019“ rėmėjams už paramą pirštinėmis ir šiukšlių maišais: 

  • UAB ,,Visagino linija“,
  • UAB ,,Bikuvos“ prekyba,
  • UAB ,,MAKVEŽA“ Visagino prekybos centrui „Moki − veži“.

 Akcijos „Darom 2019“ partneriams už bendradarbiavimą:

  • UAB „Utenos regiono atliekų tvarkymo centras“ − už paramą, akcijos metu surinktos atliekos buvo priimamos nemokamai;
  • Panevėžio PGV Visagino priešgaisrinei gelbėjimo valdybai − už paramą tvarkant Visagino ežero maudyklos dugną;
  • UAB „Visagino būstas“ − už paramą akcijos metu surenkant ir vežant atliekas į Utenos regiono atliekų tvarkymo centrą;
  • VšĮ „Kūno laboratorija“ („Bodymaker“) – už nuotaikingą mankštą.

Ačiū visiems kartu ir kiekvienam atskirai – kasdieniai mūsų veiksmai sudaro visumą. Kurkime sąmoningą, atsakingą visuomenę kartu, todėl net ir pasibaigus akcijai, nelikime abejingi ir toliau tvarkykimės ir rūpinkimės aplinka, kurioje gyvename!

Dalinamės akcijos „Darom 2019“ akimirkomis.


Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras
Apsaugos kodas

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}

Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"