Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Visaginas jungiasi prie tvarkymosi akcijos „DAROM 2019“

Visaginas jungiasi prie tvarkymosi akcijos „DAROM 2019“

Balandis – švaros mėnuo, tad padėkime gamtai apsivalyti nuo šiukšlių, pasirūpinkime daug švaresne ir sveikesne aplinka. Kaip ir kasmet, kviečiame jaunimo organizacijų, įmonių, įstaigų, organizacijų vadovus, sodininkų ir garažų bendrijų narius bei visus gyventojus aktyviai palaikyti švarą ir tvarką prie gyvenamųjų namų, gamybinių pastatų bei viešų erdvių teritorijose.
Visagino savivaldybė taip pat ragina visus aktyviai dalyvauti jau 12-ą kartą vyksiančioje akcijoje „Darom 2019“, kuri kviečia visus atkreipti dėmesį į švarią aplinką ir sveiką gyvenseną. Kasmetinė akcija vyks balandžio 27 d.
Jau balandžio 19 d. kviečiame mokyklų, biudžetinių įstaigų ir kt. bendruomenes  prisijungti prie akcijos „Darom“ ir aktyviai dalyvauti tvarkant miesto teritorijas.
O visus miesto gyventojus kviečiame prisidėti prie akcijos „Darom 2019“ balandžio 27 d. 10.00 val. Susitikimo vieta – prie Visagino savivaldybės pastato (Parko g. 14). Vaikai iki 14 metų amžiaus, norintys dalyvauti akcijoje, turi ateiti su savo tėvais.
Informacija apie tvarkytinas vietas pateikiama interneto svetainės www.visaginas.lt rubrikoje ,„Akcija „Darom 2019“. Asmuo kontaktams – Visagino savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos ir rinkliavų skyriaus vedėja Inga Umbrasė, tel. 8 616 40 650, el. p. inga.umbrase@visaginas.lt


Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras
Apsaugos kodas

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}

Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"