Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Valstybės ir savivaldybių įstaigose keičiama darbo organizavimo tvarka

Valstybės ir savivaldybių įstaigose keičiama darbo organizavimo tvarka

Rugpjūčio 31 d. paskelbtas naujas sveikatos apsaugos ministro – valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo Aurelijaus Verygos sprendimas dėl valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, valstybės ir savivaldybių valdomų įmonių darbo vietoms būtinų sąlygų.

Šiuo sprendimu įstaigų vadovai įpareigojami organizuoti darbą valdant darbuotojų srautus, o posėdžius, pasitarimus ir susirinkimus organizuoti nuotoliniu būdu. Jeigu jie vyksta gyvai, jų metu reikia dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones.

Taip pat primenama, jog įstaigų vadovai turi užtikrinti, kad jose dirbtų darbuotojai, neturintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių. Jiems pasireiškus, šie darbuotojai turėtų būti nedelsiant atskirti nuo kitų ir vykti namo, jiems rekomenduojama konsultuotis Karštąja koronaviruso linija tel. 1808 arba susisiekti su savo šeimos gydytoju konsultacijai. Darbuotojas, sužinojęs apie jam nustatytą COVID-19 ligą, turi apie tai informuoti Nacionalinį visuomenės sveikatos centrą.

Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo sprendimas dėl valstybės ir savivaldybių institucijų, įstaigų, valstybės ir savivaldybių valdomų įmonių darbo vietoms būtinų sąlygų  


SAM Spaudos tarnyba


Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras
Apsaugos kodas

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}

Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"