Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Vaistinių ir prekybos vietų darbuotojai prevenciniams tyrimams bus registruojami per 1808

Vaistinių ir prekybos vietų darbuotojai prevenciniams tyrimams bus registruojami per 1808

Siekiant suvaldyti COVID-19 grėsmes, vaistinių ir prekybos vietų darbuotojai prevenciniams tyrimams dėl koronaviruso infekcijos į savo savivaldybės mobilų punktą registruosis Karštosios koronaviruso linijos telefonu 1808. Tai užtikrins sklandesnį mėginių paėmimą ir sumažins savivaldybių administracinę naštą.
Tai numatyta sveikatos apsaugos ministro, valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo Aurelijaus Verygos sprendime. Naujoji tvarka leidžia sklandžiau ir nuosekliau organizuoti vaistinių ir prekybos vietų darbuotojų prevencinių tyrimų paėmimą.
Taip pat, šiuo sprendimu užtikrinus minėtųjų darbuotojų registraciją tyrimams per Karštąją koronaviruso liniją, reikalinga statistinė informacija bus registruojama 1808 duomenų bazėje, todėl savivaldybėms nebelieka prievolės rinkti ir kas savaitę Sveikatos apsaugos ministerijai teikti statistinius duomenis apie prevenciškai ištirtus vaistinių ir prekybos vietų darbuotojus. Tokiu būdu savivaldybėms ženkliai sumažinama administracinė našta.


Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras
Apsaugos kodas

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}

Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"