Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

UŽ KARANTINO REIKALAVIMŲ NESILAIKYMĄ – GRIEŽTOS BAUDOS

UŽ KARANTINO REIKALAVIMŲ NESILAIKYMĄ – GRIEŽTOS BAUDOS

Nuo balandžio 3 d. teisę surašyti nusižengimų protokolus dėl karantino sąlygų nesilaikymo įgijo ir policijos pareigūnai. Tvarkos sergėtojai akylai stebi, kaip laikomasi karantino sąlygų ir principingai reaguoja į pažeidimus. Nuo 2020 metų balandžio 6 dienos Visagino policijos komisariate pradėta 21 administracinė teisena pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 45 str. 4 d., iš jų dvi pradėtos juridinio asmens vadovui. Pinigines teks paploninti 19 asmenų, kurie nesilaikė nurodymo viešoje vietoje būti ne didesnėmis nei 2 asmenų grupėmis. Šį kartą nurodymų nesilaikymas jiems kainuos 250 eurų. Pagudrauti nepavyko ir juridinio asmens vadovui, kuris vykdė prekybą, įleidžiant pirkėjus per tarnybinį įėjimą. Kaip nubausti neatsakingą vadovą, kuris vykdė veiklą draudžiamą karantino metu, spręs teismas.

Įspėjame, kad už karantino sąlygų nesilaikymą numatyta atsakomybė - baudos fiziniams asmenims, kurios siekia net iki 1 500 eurų, o juridinių asmenų vadovams ar kitiems atsakingiems asmenims iki 6000 eurų.

Primename, kad karantino metu viešosiose vietose galima lankytis ir būti ne didesnėmis nei 2 asmenų grupėmis, išskyrus šeimos narius, laikytis saugaus kontakto (didesnis nei 2 metrų atstumas ir trumpesnis nei 15 minučių kontaktas), prekybos ir paslaugų vietose galima lankytis tik po vieną šeimos narį. Griežtai draudžiama pažeidinėti paskirto medicininio režimo sąlygas. Vykdyti veiklą, kuri karantino metu yra draudžiama. Nesilaikyti saviizoliacijos reikalavimų.

Nuo balandžio 10 d. viešose vietose bus privaloma dėvėti apsaugines kaukes arba kitaip dengti veidą.

Suprantama, kad laikytis karantino sąlygų yra pakankamai sunku, vilioja pavasariškas, šiltas oras, pirmieji saulės spinduliai, tačiau tik supratimas, kad buvimas namuose gali išgelbėti ne tik Jūsų bet ir šalia esančio gyvybę. Šį laiką išnaudokite turiningai ir prasmingai, skirdami visą dėmesį šeimos nariams, užsiimdami mėgstama veikla.


Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras
Apsaugos kodas

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}

Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"