Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Tarptautinis dainų festivalis „Šypsenėlė“

Tarptautinis dainų festivalis „Šypsenėlė“

Dainavimas – tai viena iš vaikų muzikinio ugdymo formų, ne tik žadinanti teigiamas emocijas, bet ir daranti didelę įtaką bendram vaiko ugdymui.
Lapkričio 28 dieną įvyko septintasis dainų festivalis „Šypsenėlė“, kurią organizavo Visagino vaikų lopšelis-darželis „Auksinis raktelis“. Dalyviai rinkosi Visagino kultūros centro „Sedulinos“ salėje. Šiais metais į dainų festivalį atvyko 124 ugdytiniai ir 18 mokytojų iš Vilniaus, Švenčionių, Švenčionėlių, Ignalinos, Utenos, Ukmergės, Zarasų, Visagino ikimokyklinių įstaigų ir Latvijos miesto Kraslavo lopšelio-darželio „Pienenite“.
Festivalis prasidėjo linksma Nykštuko dainele, kuris kartu su Kiškiu ir buvo šio renginio vedėjai. Visus susirinkusius dalyvius, svečius ir žiūrovus pasveikino Visagino lopšelio-darželio „Auksinis raktelis“ direktorė Elena Čekienė ir Visagino savivaldybės administracijos direktorius Virginijus Andrius Bukauskas.

Klausia medžiai, klausia gėlės
Kur gyvena šypsenėlės ?
Oi, surasti nesunku –
Mes veideliuose vaikų !

Šia nuotaikinga dainele festivalį pradėjo šeimininkai, Visagino lopšelio-darželio „Auksinis raktelis“ mergaičių ansamblis. Juk, kur laimingi vaikai – ten džiaugsmas ir veidus puošianti šypsena.
Kiekvienas kolektyvas padainavo po dvi laisvai pasirinktas daineles. Skambėjo įvairios sudėties ansamblių, duetų, solistų atliekamos dainos. Išgirdome lietuvių ir latvių liaudies dainų, šiuolaikinių kompozitorių dainelių įvairia tematika.  Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis.
Šią puikią šventę mums padėjo organizuoti ir parėmė Visagino savivaldybė, UAB „Pontem“, UAB „Sanitex“, AB „Žemaitijos pienas“. Už šiltą priėmimą dėkojame Visagino kultūros centrui.

Išsiskyrėme sutarę vėl būtinai susitikti. Su nekantrumu laukiame sekančio dainų festivalio „Šypsenėlė“.


Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras
Apsaugos kodas

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}

Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"