Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Tapai prekybos žmonėmis auka? Tu turi teises

Tapai prekybos žmonėmis auka? Tu turi teises

Spalio 18-oji – Europos Sąjungos kovos su prekyba žmonėmis diena

Jei buvai ar esi: verčiamas elgetauti, seksualiai išnaudojamas ar išnaudojamas priverstiniam darbui, Tu gali net nesuprasti, kad esi prekybos žmonėmis auka, tačiau atmink #TuTuriTeises. Daugybė žmonių yra nukentėję nuo prekybos žmonėmis.
Tai nusikaltimas be sienų, todėl Europos Sąjungos valstybės narės ir Europos nusikalstamumo prevencijos tinklas @EUCPN dirba kartu, siekdamos įspėti ir informuodamos galimas ar esamas prekybos žmonėmis aukas apie jų teises ir pasakyti joms, kur kreiptis pagalbos, rasti informaciją bei apsaugą. Svarbu paminėti, kad prekybos žmonėmis aukos turi teises visoje Europos Sąjungoje, kuriomis jos gali pasinaudoti kiekvienoje valstybėje narėje: pagalba ir parama, apsauga, kompensacija, žmogaus ir darbo teisės, reintegracija, apsisprendimo laikotarpis ir teisė gyventi šalyje.
EUCPN iniciuotoje prevencinėje kovai su prekyba žmonėmis skirtoje kampanijoje dalyvauja 24 Europos Sąjungos valstybės: Austrija, Belgija, Bulgarija, Kroatija, Kipras, Čekija, Estija, Suomija, Graikija, Vengrija, Islandija, Airija, Latvija, Lietuva, Liuksemburgas, Malta, Nyderlandai, Norvegija, Lenkija, Portugalija, Rumunija, Slovakijos Respublika, Slovėnija ir Ispanija. Valstybės prisijungė prie šios iniciatyvos, siekdamos suteikti informaciją prekybos žmonėmis aukoms.

Jei Tau reikia pagalbos: skambink 112, +370 676161, rašyk: prekybazmonemis@policija.lt

Vaizdo filmukai:

Lietuvių kalba

Lithuania_English

Lithuania_Ukrainian

Lithuania_Russian


Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras
Apsaugos kodas

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}

Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"