Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Šventes sutikime saugiai!

Šventes sutikime saugiai!

Artėjant gražiausioms šv. Kalėdų ir Naujųjų metų šventėms, Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Visagino policijos komisariatas visus miesto gyventojus ir svečius prašo būti itin budrius, saugoti save, savo turtą. Pirkdami dovanas internetinėse parduotuvėse visada įsitikinkite, kad jos yra tikros.
Taip pat šventiniu laikotarpiu gali labiau suaktyvėti ir telefoniniai, internetiniai sukčiai, siūlydami įvairias prekes, paslaugas, pranešdami apie įvykusius nelaimingus atsitikimus.   
Viešosiose vietose gerbkite kitus ir laikykitės priimtinų elgesio normų. Įstatymai draudžia viešosiose vietose vartoti alkoholinius gėrimus ir pasirodyti neblaiviems, vartoti necenzūrinius žodžius ar gestus, trikdyti viešąją rimtį, rūkyti draudžiamose vietose.
Švenčių maratone nepamirškite laikytis kelių eismo taisyklių, būkite dėmesingi, atsargūs.
Žiemos šventės neatsiejamos nuo fejerverkų, tačiau atsainus požiūris į pirotechniką gali atnešti daugiau žalos nei džiaugsmo.  
Nuo 2018 metų lapkričio 1 dienos fiziniams, juridiniams asmenims, kitoms organizacijoms ar jų padaliniams (išskyrus licencijų turėtojus ir pirotechnikus) Lietuvos Respublikoje draudžiama platinti ir naudoti F3 kategorijos civilinės pirotechnikos priemones petardas (galimi kiti tokių gaminių pavadinimai: sprogtukai, sprogalai, pyškalai), skirtas garso efektui sukurti.
Nuo 2019 m. gruodžio 11 d. iki 2020 m. sausio 4 d. bus vykdomos prevencinės priemonės, ypatingas dėmesys bus skiriamas pirotechnikos priemonių naudojimui ir prekybai.Administracinių nusižengimų kodekse numatyta atsakomybė ir piniginės baudos už civilinių pirotechnikos priemonių įsigijimo, naudojimo, gamybos, importo, eksporto, vežimo tranzitu, įvežimo, išvežimo, laikymo, platinimo, sunaikinimo, apskaitos tvarkos pažeidimus.

Linkime linksmų ir saugių švenčių!

Nuotraukos autorė Aistė Mickevič


Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras
Apsaugos kodas

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}

Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"