Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Svarbi informacija vietinės rinkliavos mokėtojams

Visagino savivaldybės administracija informuoja, kad vietinės rinkliavos už komunalinių atliekų surinkimą ir tvarkymą pranešimai už 2023 metus yra pateikti savitarnos svetainėje https://rinkliava.visaginas.lt, taip pat elektroniniu paštu įmonėms, įstaigoms, organizacijoms ir gyventojams, kurie išreiškė norą gauti mokėjimo pranešimus elektroniniu būdu ir pateikė elektroninio pašto adresus.

Primename, kad sumokėti už vietinę rinkliavą elektroniniu būdu galite per elektroninį banką, naudodamiesi savitarnos svetaine arba pasinaudoję mobiliąja programėle „Perlas GO“. Taip pat tai padaryti galite turint atspausdintą mokėjimo pranešimą – „Maxima“ kasose ir Perlas terminaluose.

Vietinės rinkliavos mokėtojus raginame sumokėti priskaičiuotą vietinę rinkliavą tik už 2023 m. pirmąjį ketvirtį.

Svarbi informacija įmonėms, įstaigoms, organizacijoms ir gyventojams, kurie naudojasi individualiais konteineriais – jeigu Jūsų naudojamų konteinerių faktiniai pakėlimai už 2022 metus viršijo nustatytas minimalias pakėlimų normas, Jūsų mokėjimo pranešimuose įrašyta papildoma eilutė „Perskaičiavimas už 2022 m. viršytą minimalų konteinerių ištuštinimą“.

Visagino savivaldybės administracija apgailestauja, kad dėl užtrukusios spausdinimo ir pristatymo paslaugų sutarties derinimo procedūros nespėjo laiku pateikti gyventojams popierinių mokėjimo pranešimų. Norime nuraminti, kad jokie papildomi mokesčiai nebus taikomi. Taip pat maloniai kviečiame savitarnos svetainėje atsisakyti popierinių mokėjimo pranešimų – taip prisidėsime prie tvaresnės aplinkos puoselėjimo.

Daugiau informacijos rasite mūsų tinklalapyje https://www.visaginas.lt/gyventojams/vietine-rinkliava-uz-atlieku-surinkima-ir-tvarkyma/26 arba savitarnos svetainėje https://rinkliava.visaginas.lt. Taip pat darbo laiku galite kreiptis tel. (8 386) 31 432, 60 559, adresu Parko g. 14, Visaginas kab. 416a arba el. paštu vietinerinkliava@visaginas.lt.


Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras
Apsaugos kodas

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}

Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"