Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Sušauktas Ekstremalių situacijų operacijų valdymo centro posėdis

Sušauktas Ekstremalių situacijų operacijų valdymo centro posėdis

2022 m. sausio 21 d. Visagino savivaldybės administracijos direktorius Virginijus Andrius Bukauskas skubos tvarka sušaukė Ekstremalių situacijų operacijų valdymo centro posėdį (toliau – ESOVC).

Jame dalyvavo administracijos direktorius Virginijus Andrius Bukauskas, ESOVC nariai, sveikatos priežiūros įstaigų, UAB „Visagino energija“, UAB „Visagino būstas“, Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos, socialines paslaugas teikiančių įstaigų vadovai. Posėdžio metu buvo aptarti klausimai dėl gyvybiškai svarbias valstybės funkcijas vykdančių darbuotojų, privalančių dirbti nepertraukiamai fiziniu būdu valstybės lygio ekstremaliosios situacijos dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) plitimo grėsmės metu. Įstaigų ir įmonių vadovai pateikė informaciją, kaip bus planuojamas jų darbas ir kaip paskirstomi žmogiškieji ištekliai, kad būtų užtikrintas nepertraukiamas gyvybiškai svarbių funkcijų, tokių kaip šildymas, karšto ir geriamojo vandens, nuotekų sistemų veikimas, medicinos pagalbos teikimas, atliekų išvežimas ir kt., vykdymas.


Įmonės ir įstaigos iki pirmadienio, 2022-01-24, turi pateikti Visagino savivaldybės administracijos direktoriui pavirtintus gyvybiškai svarbias valstybės funkcijas vykdančių tipinių pareigybių grupių arba vardinius darbuotojų sąrašus bei situacijos valdymo planus.

 Posėdžio pabaigoje administracijos direktorius Virginijus Andrius Bukauskas palinkėjo visiems bendradarbiauti bei saugoti savo ir darbuotojų sveikatą.


Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras
Apsaugos kodas

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}

Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"