Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Šiuo metu vyksta Visagino savivaldybės tarybos posėdis

Šiuo metu vyksta Visagino savivaldybės tarybos posėdis

Šiuo metu vyksta Visagino savivaldybės tarybos posėdis. 
Posėdyje dalyvauja 21 Tarybos narys. Nėra A.Kločano, I.Chomenko, O.Kolesnikovos ir J.Kucalovos. Posėdžio pirmininkas – savivaldybės meras Erlandas Galaguz.
Politikų darbotvarkėje daugiau kaip 40 klausimų: tarybos nariai tikslins Visagino savivaldybės 2020 metų biudžetą; tvirtins Visagino savivaldybės tarybos veiklos reglamento pakeitimus. Tarybos posėdyje numatoma svartyti ir kitus klausimus: dėl VšĮ Ignalinos atominės elektrinės regiono verslo ir turizmo informacijos centro reorganizavimo, reorganizavimo sąlygų aprašo ir įstatų patvirtinimo, dėl Sporto projektų finansavimo konkurso nuostatų, dėl Visagino savivaldybės sporto tarybos sudarymo ir jos nuostatų papildymo, dėl Apgyvendinimo Visagino socialinių paslaugų centro Savarankiško gyvenimo namuose ir mokėjimo už suteiktas paslaugas tvarkos aprašo, dėl dalyvavimo steigiant viešąją įstaigą Visagino krepšinio mokyklą ir kt.

Susipažinti su tarybos posėdžio darbotvarke http://old.visaginas.lt/index.php?3311137755  ir sprendimų projektais http://publikuojamidokumentai.visaginas.lt/ResolutionProjects.aspx

Tarybos posėdžio tiesioginė transliacija vyksta čia.

Priimti sprendimai skelbiami bus paskelbti svetainės www.visaginas.lt rubrikoje „Savivaldybės taryba – Priimti tarybos sprendimai“. 


Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras
Apsaugos kodas

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}

Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"