Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Saugiai keliauju pavasario takeliu

Saugiai keliauju pavasario takeliu

2019 m. balandžio 11 d. Visagino viešojoje  bibliotekoje jau antrus metus iš eilės vyko  popietė-konkursas pradinių klasių mokiniams „Saugiai keliauju pavasario takeliu“. Renginį organizavo Visagino policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja Onutė Pernavienė, tyrėja Oksana Rožkova ir Visagino „Verdenės“ gimnazijos pradinių klasių mokytoja metodininkė Aliona Kurpienė. Konkurso tikslas – ugdyti  pradinių klasių mokinių saugaus elgesio kelyje įgūdžius, skatinti  jų literatūrinę saviraišką. Renginyje dalyvavo keturių  Visagino mokyklų pradinių klasių mokiniai.  Vaikai ne tik  deklamavo eilėraščius apie pavasarį, bet ir klausėsi pasakojimo apie saugų elgesį kelyje, mokėsi saugiai keliauti pėsčiomis ir dviračiu, atsakinėjo į klausimus. Kol vertinimo komisijos nariai vertino konkurso dalyvius,  mokiniams buvo organizuotas protų mūšis. Mokiniai galėjo praktiškai pasitikrinti  saugaus eismo žinias.
Konkurse dalyvavo šie „Verdenės“ gimnazijos mokiniai: 1b klasės mokinys Dovydas Butkus, 2a klasės mokinė Livija Jatkevičiūtė, 3a klasės mokinė Kira Grigorjeva, 4a klasės mokinė Karina Pranaitytė.
Popietėje buvo  atrinkti  4 geriausi 1-4-tųjų klasių skaitovai. Tarp ketvirtųjų  klasių mokinių laimėjo Karina Pranaitytė, ją  konkursui paruošė pradinių klasių mokytoja metodininkė Lina Navickienė. Laimėtojai ir dalyviai buvo  apdovanoti  Visagino policijos komisariato padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis.


Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras
Apsaugos kodas

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}

Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"