Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Projekto „Visagino bendruomeniniai šeimos namai“ gruodžio mėn. veiklų grafikas

Projekto „Visagino bendruomeniniai šeimos namai“ gruodžio mėn. veiklų grafikas

Mieli Visagino gyventojai, Visagino Bendruomeniniai šeimos namai kviečia visus norinčius pasinaudoti nemokamomis kompleksinėmis paslaugomis šeimai. Pristatome 2019 m. gruodžio mėnesio veiklos grafiką.

„Kompleksinių paslaugų šeimai teikimas Visagino savivaldybėje“ – tai projektas, kurio tikslas sustiprinti šeimą, prevenciškai užkertant kelią šeimos institucijos trapumui dėl porų nesutarimų, nebendravimo, konfliktinių situacijų sprendimo, tėvystės įgūdžių stokos bei dėmesio vaikams iš artimųjų žmonių stokos ir pan.
Konsultacijas teikia kvalifikuoti specialistai, kurie individualiai galės padėti Jums ir Jūsų šeimai, jei išgyvenate krizę, esate patyręs traumuojančius emocinius išgyvenimus. Specialistai padės Jums atrasti savo vidinius resursus surandant išeitį  iš pačių kebliausių situacijų.

Teikiamos paslaugos

Visagino šeimos ir vaiko gerovės centras

  • Paslaugų teikimo koordinavimas.
  • Konsultacijos apie suteiktas paslaugas, informavimas apie vykdomas programas, potencialios tikslinės grupės informavimas. Paslaugą teikia socialinis darbuotojas.

Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos Visagino skyrius

Psichosocialinė pagalba – pagalba asmenims, išgyvenantiems krizę ar patyrusiems traumuojančius emocinius išgyvenimus (ligas, netektis, skyrybas ir kt.), jų šeimoms, artimiesiems, apimant socialinę, psichologinę pagalbą.

  • Individualios psichologinės konsultacijos.
  • Individualios socialinės konsultacijos. Veiklą vykdo socialinis darbuotojas.
  • Paramos grupių organizavimas. Veiklą vykdo socialinis darbuotojas.

Asmeninio asistento paslauga
Atsižvelgiant į individualius asmens poreikius, asmeniui suteikiama individuali pagalba namuose ir viešojoje aplinkoje (palydint ir komunikuojant), kuri padėtų gyventi bendruomenėje ir integruotis į ją, neleistų izoliuoti asmens nuo bendruomenės ir skatintų savarankiškumą, būtiną kasdieniame gyvenime.

Visagino šeimos krizių centras

Mediacijos paslaugos – konfliktinių skyrybų atvejais, padėti pasiekti susitarimą pačių ginčo šalių sprendimu, palaikant šalių bendravimą.
Konfliktuojančių šeimų taikinamasis tarpininkavimas, siekiant taikaus ginčų ir tarpusavio nesutarimų sprendimo dėl santuokos nutraukimo, vaikų auginimo, matymosi tvarkos, priežiūros ir išlaikymo. Jeigu šalims mediacijos metu pavyksta pasiekti susitarimą dėl ginčo, toks susitarimas bus įtvirtintas raštu sudarytame dokumente.

Išsamesnė informacija ir registracija


Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras
Apsaugos kodas

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}

Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"