Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Prašome tinkamai naudoti pusiau požeminius antrinių žaliavų surinkimo konteinerius ir rūšiuoti atliekas

Prašome tinkamai naudoti pusiau požeminius antrinių žaliavų surinkimo konteinerius ir rūšiuoti...

Šiuo metu mieste yra keičiami „varpelio“ formos antrinių žaliavų surinkimo konteineriai  į pusiau požeminius konteinerius. Pastebėta, kad į naujai pastatytus pusiau požeminius antrinių žaliavų surinkimo konteinerius gyventojai meta įvairias atliekas, tokias kaip elektros, elektroninės įrangos (monitorius, įvairius grotuvus), statybos ir griovimo (keramines plyteles, betoną), didžiąsias atliekas (klozetus) ir taip užteršia antrines žaliavas.
Visagino savivaldybės atliekų tvarkymo taisyklėse nurodyta, kad gyventojai privalo konteinerius naudoti tik pagal paskirtį, laikytis naudojimosi konteineriais ir rūšiavimo instrukcijų ir dėti į konteinerius tik tas atliekas, kurioms šie konteineriai yra skirti.
Prašome gyventojus tinkamai naudoti pusiau požeminius antrinių žaliavų surinkimo konteinerius ir rūšiuoti atliekas, dėti tik antrines žaliavas.
Antrinių žaliavų surinkimo konteineriai, kuriuose bus pridėta kitų atliekų, kurioms antrinių žaliavų surinkimo konteineriai nėra skirti, nebus tuštinami ir antrinės žaliavos nebus surenkamos. Šių konteinerių turinys keliaus į mišrias komunalines atliekas ir / arba kitiems atliekų tvarkytojams. Taigi didės mišrių komunalinių atliekų kiekis. Didėjant minėtų atliekų kiekiui, gali būti perskaičiuojamas vietinės rinkliavos dydis už komunalinių atliekų surinkimą iš atliekų turėtojų ir atliekų tvarkymą.

Primintina, kad antrinės žaliavos iš antrinių žaliavų surinkimo konteinerių yra renkamos neatlygintinai, t. y. gyventojai nemoka.


Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras
Apsaugos kodas

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}

Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"