Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Patiekalų gaminimo konkursas „Master chef“

Patiekalų gaminimo konkursas „Master chef“

Visagino kūrybos namai kartu su Dagdos miesto savivaldybe (Latvija) įgyvendina projektą „Sveikas gyvenimas – pirmieji žingsniai laimingos ateities link“ („Healthy life – first steps in creating happy future“ (Healthylife) kodas Nr. LLI-329). Pagrindinė projekto idėja – propaguoti sveiko gyvenimo būdą tarp vaikų ir jaunimo.
Š. m. gruodžio 6–7 dienomis iš projekto lėšų atnaujintose Visagino kūrybos namų patalpose (Sedulinos al. 49) vyko patiekalų gaminimo konkursas „Master chef“. Jaunuosius kulinarus sveikino ir sėkmės linkėjo garbingi svečiai: Visagino savivaldybės meras Erlandas Galaguz, mero pavaduotoja Aleksandra Grigienė, administracijos direktorius Virginijus Andrius Bukauskas, projekto „Sveikas gyvenimas – pirmieji žingsniai laimingos ateities link“ veiklų lyderė Irina Morozova, projekto koordinatorė, Visagino kūrybos namų direktorė Svetlana Šadčeneva, Dagdos krašto savivaldybės Dūmos pirmininko pavaduotoja Sandra Viškure, Dagdos krašto Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vadovė Marija Mickeviča, Dagdos krašto planavimo ir vystymo skyriaus vadovė Ligita Nagla.
Puikiai įrengtoje virtuvėje 12 jaunuolių iš Dagdos ir 12 iš Visagino gamino patiekalus, juos apipavidalino, o kompetentinga žiuri vertino jų skonį, estetiką, kalėdinės tematikos atspindėjimą. Atnaujintoje konferencijų salėje vyko meistriškumo pamokos – kalėdinių suvenyrų gamyba, patiekalų degustacija. Naudojantis projekto metu įsigyta įranga vyko tiesioginė renginio transliacija.
12 komandų 2 dienas gamino salotas, antruosius patiekalus ir desertus, juos kūrybingai pristatė žiuri. Konkurso nugalėtojais tapo Dagdos komandos „Družnyje“, „Smelyje“, „Pingvini“, „Belyje medvedici“, o Visagino – „1,5 kg mandarin“ ir „Pončiki“ . Specialiu prizu buvo apdovanota jauniausia komanda „Adskaja kuchnia“.
Visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis.
Jaunuoliai iš Visagino ir Dagdos ne tik varžėsi gamindami patiekalus, bet ir bendravo, žaidė boulingą, turiningai ilsėjosi.
Renginį vedė charizmatiškasis Maratas Valejevas.
Konkurso dalyviai gamindami maistą įgijo patirties, o iš žiuri išgirdo daug naudingų patarimų.
Nuoširdžiai dėkojame šio renginio rėmėjams – Jonui Parfionovui ir UAB „Visagino linija" už prizus jauniesiems kulinarams ir bendradarbiavimą.

NUOTRAUKŲ GALERIJA

Daugiau informacijos apie Latvijos–Lietuvos bendradarbiavimo apibus sienos programą galima rasti www.latlit.eu ir www.europa.eu
Šis straipsnis parengtas naudojant Europos Sąjungos finansinę paramą. Už šio straipsnio turinį atsako Visagino kūrybos namai. Jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad jis atspindi Europos Sąjungos nuomonę.
Projektą finansuoja 2014–2020 Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos programa.


Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras
Apsaugos kodas

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}

Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"