Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Pasveikinome Visagino savivaldybės metų Mokytoją!

Visagino švietimo pagalbos tarnyba puoselėja gražią tradiciją – išrinkti savivaldybės metų Mokytoją, todėl jaukią, nors ir apniukusią, vasario 20 – osios dieną jau antrą kartą sukvietė Visagino švietimo bendruomenę bendram pasibuvimui Antazavės dvare. Čia vyko labiausiai pasižymėjusių Visagino mokytojų pagerbimo ir apdovanojimo ceremonija. Malonu, kad į šią šventę atvyko ir gausus būrys garbingų svečių – dalyvavo Visagino savivaldybės meras Erlandas Galaguz, vicemerė Aleksandra Grigienė, savivaldybės administracijos direktorius Virginijus Andrius Bukauskas.

Džiugu, kad šįkart buvo sulaukta daugiau nominantų – už savo 2023 metų veiklą buvo nominuotos 7 mokytojos – kiekviena savo srityje nuveikusi tikrai didžiulių darbų, kuriuos jų įstaigos ir miesto bendruomenė pastebi bei vertina. Nominuotos buvo šios mokytojos – Visagino vaikų lopšelio darželio „Auksinis raktelis“ mokytoja Valentina Trubickaja, Visagino vaikų lopšelio – darželio „Ąžuoliukas“ priešmokyklinio ugdymo mokytoja Jūratė Juršienė, Visagino Draugystės progimnazijos logopedė Olga Novosiolova, Visagino „Žiburio“ pagrindinės mokyklos matematikos ir informacinių technologijų mokytoja Anastasija Muchajeva, Visagino kūrybos ir menų akademijos fortepijono mokytoja Leila Urmanova – Vnukova, Visagino „Atgimimo“ gimnazijos informacinių technologijų mokytoja Julija Lipunova, Visagino „Verdenės“ gimnazijos pradinio ugdymo mokytoja Jūratė Šoliūnaitė – Pavilionienė. Visos nominantės buvo pagerbtos padėkomis, kurias įteikė garbingi renginio svečiai.

Kadangi nominantai buvo teikiami iš labai skirtingų ugdymo sričių įstaigų, posėdžiavusi komisija, kuriai pirmininkavo Visagino savivaldybės vicemerė Aleksandra Grigienė, priėmė sprendimą šiemet ir ateityje išskirti ikimokyklinio ugdymo, bendrojo ugdymo bei neformaliojo švietimo sritis bei kiekvienoje jų išrinkti po metų Mokytoją, nes kiekvienoje srityje yra ir bus vertų nominantų. Taigi, šįkart net trys mūsų miesto pedagogės pelnė Visagino savivaldybės 2023 metų Mokytojos vardą!

Bendrojo ugdymo srityje už sėkmingą mokinių informacinių technologijų, ekonomikos ir verslo ugdymą, ugdytinių aukštus IT olimpiadų, konkursų, brandos egzaminų pasiekimus, mokinių mokomosios bendrovės įkūrimą gimnazijoje, sėkmingą jos veiklą, aktyvią projektinę veiklą, dalyvavimą Lietuvos VšĮ „Lietuvos Junior Achievement“ verslumo ugdymo programose, sėkmingą robotikos veiklą gimnazijoje ir už jos ribų 2023 metų Mokytoja išrinkta Visagino „Atgimimo“ gimnazijos informacinių technologijų mokytoja metodininkė Julija Lipunova.

Ikimokyklinio ugdymo srityje už kūrybišką darbą, bendražmogiškųjų ir pilietinių vertybių ugdymą, pedagoginę lyderystę, dalykinių ir metodinių inovacijų sklaidą įstaigoje ir už jos ribų, dainų festivalio „Šypsenėlė“, Trikrepšio festivalio organizavimą, Tarptautinių konferencijų bei projektų organizavimą bei kuravimą 2023 metų Mokytoja išrinkta Visagino vaikų lopšelio darželio „Auksinis raktelis“ mokytoja metodininkė Valentina Trubickaja.

Neformaliojo švietimo srityje už Tarptautinių seminarų bei meistriškumo kursų, konferencijų, konkursų bei parodų organizavimą, kvalifikacijos tobulinimo programų kūrimą ir įgyvendinimą, NVŠ programos „Įvairiaspalvė muzikos kalba“ organizavimą ir įgyvendinimą, aktyvią projektinę veiklą mieste ir už jo ribų, dalijimąsi gerąja patirtimi bei aukštus ugdytinių pasiekimus 2023 metų Mokytoja Visagino kūrybos ir menų akademijos fortepijono mokytoja ekspertė Leila Urmanova – Vnukova.

Nugalėtojoms 2023 metų Mokytojo sertifikatus bei po 100 € vertės dovanų kuponus, kuriais jos galės pasinaudoti lankydamosi savo pasirinktuose renginiuose visoje Lietuvoje, įteikė Visagino savivaldybės Meras. Taip pat nugalėtojoms savo dovaną perdavė Visagino kultūros centras – visus metus laimėtojos turės galimybę Visagino kultūros centro renginiuose lankytis nemokamai.

Šventę papuošė ir dalyviams geras emocijas dovanojo Visagino kūrybos ir menų akademijos akordeono mokytojas Rimantas Treigys bei smuikininkės Aušrinė Gudaitė ir Patricija Gyulbudaghyants (mokytoja Ieva Gudienė, koncertmeisterė Ana Tarakanova).

Po iškilmingosios dalies, pailsėję forumo dalyviai rinkosi į charizmatiškojo retorikos dėstytojo Vytauto Kontrimo seminarą, kurio metu mokėsi viešojo kalbėjimo paslapčių. Lektorius savo charizma ir humoro jausmu pavergė visus seminaro dalyvius ir nepaliko nė vieno abejingo.

Visagino švietimo pagalbos tarnyba labai dėkoja savo partneriams ir globėjams – Visagino savivaldybės merui Erlandui Galaguz, Visagino savivaldybės administracijai, Visagino kultūros centrui už bendrystę ir pagalbą organizuojant šį švietimo bendruomenės forumą.

Dar kartą sveikiname laimėtojas ir tariame iki pasimatymo!

Visagino švietimo pagalbos tarnybos metodininkės Ievos Gudienės informacija

Visagino švietimo pagalbos tarnybos nuotraukos


Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras
Apsaugos kodas

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}

Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"