Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Panevėžio teritorinės ligonių kasos stebėtojų tarybai vadovaus pasvalietė

Panevėžio teritorinės ligonių kasos (TLK) stebėtojų taryba rinko pirmininką. Šios pareigos patikėtos Pasvalio rajono savivaldybės tarybos narei Reginai Mitrienei. Buvusi ilgametė Stebėtojų tarybos pirmininkė vienbalsiai vėl išrinkta vadovauti tarybai. Kolegos Stebėtojų tarybos nariai iš kitų Panevėžio ir Utenos apskričių savivaldybių gyrė R. Mitrienės gebėjimus vadovauti, įsigilinti, taktiškai bendrauti ir bendradarbiauti.

Pirmininkės pavaduotoja išrinkta Visagino savivaldybės vicemerė Aleksandra Grigienė.

Taikinimo komisijos nariu-Panevėžio TLK atstovu Stebėtojų taryba išrinko Panevėžio TLK vyriausiąjį patarėją, buvusį įstaigos vadovą Joną Narbutą. Sveikiname naujus Stebėtojų tarybos vadovus ir naują Taikinimo komisijos narį! Linkime sėkmingai tęsti pradėtus darbus.

Rinkimai buvo ne vienintelis šios kadencijos Stebėtojų tarybos posėdžio darbotvarkės klausimas. Tarybos nariai klausėsi TLK Privalomojo sveikatos draudimo fondo vykdymo ir finansinių ataskaitų, informacijos apie sutarčių sudarymą su gydymo įstaigomis 2024 metais, gilinosi į gydymo įstaigų finansinius veiklos rezultatus, ambulatorinių slaugos paslaugų namuose teikimo principus ir šių paslaugų teikimo kontrolės rezultatus.

Informacija ir nuotraukos: Panevėžio teritorinė ligonių kasa


Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras
Apsaugos kodas

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}

Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"