Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Oficialiai atidaryta Visagino krepšinio mokykla

Oficialiai atidaryta Visagino krepšinio mokykla

Šį sekmadienį, spalio 17-tą dieną, įvyko oficialus Visagino krepšinio mokyklos atidarymas, o krepšinio mokyklos salėje oficialiai startavo miesto krepšinio pirmenybės. Šiais metais jose dalyvavo 8 komandos: penkios komandos iš Visagino, komanda iš Utenos, Ignalinos ir Tverečiaus.
Svarbiame miesto sportui įvykyje dalyvavo Visagino savivaldybės mero pavaduotoja A. Grigienė, Savivaldybės administracijos direktorius V. A. Bukauskas kartu su pavaduotoja J. Svidėniene bei Visagino savivaldybės tarybos narys S. Kotovas. Nors VšĮ Visagino krepšinio mokykla savo veiklą pradėjo vykdyti dar tik nuo 2021 m. balandžio mėnesio, tačiau jau senokai džiugina ne tik sparčiu krepšinio populiarinimu Visagine, bet ir pasiekimais už Lietuvos ribų.
Vicemerė linkėjo stiprybės plėtojant Visagino krepšinio mokyklos veiklą, ugdant krepšinio talentus bei galybės pergalių, kuriomis galėtume didžiuotis kartu su visais Visagino gyventojais.

Rungtynių rezultatai:
Ilgių sodyba - And One 77:83
Visagino KM - Atomic Zombies 120:44
Strigailiškis - Tverečius 58:68
Centras - Visagino Policija 97:53
Projektas “Sportuok ir būk aktyvus Visagine” bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija ir Švietimo mainų paramos fondas.


Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras
Apsaugos kodas

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}

Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"