Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Netekome Visagino Garbės pilietės Stasės Černiauskienės

Netekome Visagino Garbės pilietės Stasės Černiauskienės

2019 m. kovo 19 d., eidama 77-uosius metus, mirė Visagino savivaldybės Garbės pilietė Stasė Černiauskienė. Stasė Černiauskienė (Tarandaitė) gimė 1942 m. lapkričio 15 d. Ignalinos rajone, Janionių kaime. 1958 m. baigė Daugėliškio vidurinę mokyklą. Vienerius metus dirbo Janionių klubo-skaityklos vedėja.
Nuo 1960 m. rudens pradėjo pedagoginį kelią Pažemiškio septynmetėje mokykloje. Po devynerių metų įsidarbino Dūkšto vidurinėje mokykloje, dėstė lietuvių kalbą ir literatūrą, studijavo Vilniaus universitete neakivaizdiniu būdu savo mėgstamą dalyką – lietuvių kalbą ir literatūrą. 1972 m. gavo aukštojo mokslo diplomą. Po devynerių darbo metų Dūkšte buvo pakviesta į tuometinio Sniečkaus 1-ąją vidurinę mokyklą. 1987 m. suteiktas mokytojo metodininko vardas.
Stasės Černiauskienės darbas ne kartą  įvertintas mokyklos, savivaldybės, Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos padėkos raštais, diplomais už metodinį darbą, moksleivių parengimą olimpiadoms, meninio skaitymo konkursams regionuose bei Respublikoje. Net ir išėjusi į pensiją Mokytoja su meile ir rūpesčiu puoselėjo savo įkurtą „Verdenės“ gimnazijos Etnografinį muziejų, veikiantį daugiau kaip 25-erius metus.
Tik geru ir gražiu žodžiu minime Mokytoją Stasę Černiauskienę. Tik taip apie ją kalba buvę mokiniai ir jų tėvai. Stasė Černiauskienė buvo darbšti, kūrybinga, išradinga, originali, linksma, nuoširdi, mylinti ir mylima, atleidžianti, suprantanti, įkvepianti... Mokytoją mylėjo ir mažas, ir jaunas, ir senas. Iš jos mokėsi ir maži, ir jauni specialistai, ir patyrę mokytojai. Jos nuopelnai savivaldybei visada liks mūsų atmintyje.
Skaudžią netekties ir liūdesio valandą reiškiame nuoširdžią užuojautą velionės šeimai ir artimiesiems.


Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras
Apsaugos kodas

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}

Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"