Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Kviečiame į Lietuvos vaikų ir jaunimo chorų festivalį ,,Skambantys šilai“!

KADA: balandžio 20 d. 14.00 val.

KUR: VKC „Sedulinos“ koncertų salė, Vilties g. 5

Visagino savivaldybė prisijungia ir palaiko Dainų šventės žygio per Lietuvą idėją, renginių ciklą, kuriuo siekiama paminėti Dainų šventės metus bei Lietuvos miestų ir miestelių bendruomenėms padėti pajusti šios didžios šventės dvasią. Balandžio 20 d. 14.00 val. dainuojantys Lietuvos vaikai ir jaunimas kviečia visus susiburti į vieningą ir nepakartojamą festivalį „Skambantys šilai“, kuriame drauge muzikuos jungtinis Ignalinos ir Visagino moksleivių pučiamųjų instrumentų orkestras, dainuos, dalyvaus akcijoje „Nacionalinis miškasodis 2024“ ir sodins vardinius ąžuoliukus Lietuvos jaunių chorai iš Vilniaus, Šiaulių, Utenos ir Visagino. Kiekvienas kolektyvas unikalus, savitas, turintis išskirtines muzikines, koncertines ir menines patirtis.

Festivalį organizuoja Visagino kūrybos ir menų akademija ir Visagino savivaldybės administracija. Festivalis dovanos ne tik šventinę nuotaiką bei puikius meno kolektyvų pasirodymus, bet ir pavasarišką, Lietuvos dainų šventės šimtmetį simbolizuojančią, saugančią mūsų kultūrą, tradicijas ir gamtą akciją – Nacionalinis miškasodis 2024 („Kad giria žaliuotų“). Šia proga festivalio dalyviai sodins vardinius ąžuoliukus, kurie puoš mūsų miestą, įprasminantį Visagino ateities viziją.

Šventėje išvysime Vilniaus muzikos mokyklos ,,Ugnelė“ vaikų chorą (vadovė Valerija Skapienė, Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos chorą ,,Andante” (vadovė Auksė Stankevičienė), Jungtnį Šiaulių „Juventos“ progimnazijos ir Juliaus Janonio gimnazijos chorą (vadovė Loreta Mikutienė), Utenos meno mokyklos jaunių chorą „UT RE MIO“ (vadovė Rasa Rugaitytė), Jungtinį Visagino kūrybos ir menų akademijos ir Ignalinos Miko Petrausko moksleivių pučiamųjų instrumentų orkestrą (vadovas Algimantas Rastenis) ir festivalio šeimininkus – Visagino kūrybos ir menų akademijos jaunių chorą (vadovė Ilona Alėjūnienė).

Šeimininkų jungtiniame chore dainuoja įvairių tautybių vaikai: lietuviai, lenkai, ukrainiečiai, rusai, baltarusiai, totoriai, armėnai... Choras aktyviai dalyvauja įvairiuose muzikiniuose renginiuose koncertuose, festivaliuose, dainų šventėse. „Esame skirtingi, bet labai draugiški, visuomet randame bendrą kalbą, nes muzika neturi tautybės, mus visus sieja bendras bruožas – meilė dainai“,- prisistato choristai.

Kviečiame visus Visagino gyventojus: šeimas, moksleivius ir visus Dainų šventei neabejingus žmones švęsti šią progą kartu. Lai nuvilnija, nuskrieja Visagino padange jaunyste užburiančios dainos, lai gyvuoja, žaliuoja ir skamba Lietuvos šilai!

Renginio metu viešinimo tikslais gali būti filmuojama ir fotografuojama.


Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras
Apsaugos kodas

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}

Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"