Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Kūrybiškai rūšiavome ir panaudojome atliekas

Visagino socialinės globos namai įgyvendino Visagino savivaldybės finansuojamą aplinkosauginio švietimo projektą „Rūšiuok ir kurk“. Projekto tikslas - didinti globos namų gyventojų sąmoningumą, informuotumą, kūrybiškumą ir iniciatyvumą aplinkos apsaugos srityje bei suteikti žinių apie atliekų rūšiavimą ir vartotojiškumo mažinimą.

Projekto metu, siekdami išmokti teisingai ir atsakingai rūšiuoti atliekas, gyventojai įsitraukė į daugelį veiklų: dalyvavo viktorinoje „Rūšiuok atsakingai“, o kartu su žymiu karikatūristu Jonu Varnu, iš nebenaudojamų daiktų, tekstilės atliekų kūrė ir gamino medalius – koliažus, kurių paroda džiugino rugsėjo mėnesį organizuotos „Giminių šventės“ dalyvius.

Kūrybinio proceso metu diskutavome, kokius daiktus, atliekas galima panaudoti antrą kartą savo buityje, aprangoje ar meniniuose rankdarbiuose.

Drauge su Jonu Varnu pas mus atvyko žinomas šaržų piešėjas Ramūnas Vaitkus, kuris piešė linksmus gyventojų portretus.

Įgiję teorinių žinių, rugsėjo mėnesį, du Kąstyčiai išsiruošė į miestą išbandyti, kaip seksis rūšiuoti atliekas į atskirus konteinerius. Jie patys išmoko taromate priduoti plastikinę tarą ir labai apsidžiaugė, kad už gautus pinigus nusipirko skanėstų.

Mūsų namai siekia būti draugiški aplinkai: gyventojai ir darbuotojai ne tik teisingai rūšiuoja atliekas, bet kasmet aktyviai prisideda prie akcijos „Darom“, kelia inkilus paukščiams, švenčia Žemės dieną, organizuoja kitas aplinkosaugines akcijas.

Visagino socialinės globos namų informacija


Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras
Apsaugos kodas

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}

Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"