Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Kūrybinės garso dirbtuvės „Negirdimi garsai Visagine“ su Audriumi Šimkūnu

Kūrybinės garso dirbtuvės „Negirdimi garsai Visagine“ su Audriumi Šimkūnu

Lapkričio 7 dieną, sekmadienį, kviečiame jus į pasivaikščiojimą-pasiklausymą, kuriame ieškosime ir tyrinėsime negirdimus Visagino miesto garsus kartu su garsų kolekcionuotoju ir muzikos kūrėju Audriumi Šimkūnu. Susitikimo vieta - Taikos pr. 7.

Audrius Šimkūnas – jau daugiau nei 15 metų dirba garso meno sferoje, jo tyrinėjimų sritis – aplinkos garsai bei jų įrašai. Audrius yra 1994 m. susikūrusio laisvos formos performanso kolektyvo „Sala“ įkūrėjas. Ypatingą vietą Audriaus kūryboje užima paprastai ausimi negirdimi garsai, kurių klausymui naudojamos netradicinės techninės priemonės: povandeniniai mikrofonai, kontaktiniai mikrofonai, seisminiai davikliai, elektromagnetinių laukų antenos. Visa tai padeda atskleisti mus supantį negirdimą pasaulį.

Pirmoji dirbtuvių dalis: Audriaus veiklos ir negirdimų garsų pristatymas.
Antroji dalis: pasivaikščiojimai-pasiklausymai mieste.

Registracija: vietų skaičius ribotas, tad kviečiame registruotis į pasivaikščiojimą iš anksto elektroniniu paštu hello@urbanstories.lt. Registruodami nurodykite vardą ir kontaktinį numerį. Vyresniems nei 16 m. dalyviams būtinas galimybių pasas.

Renginio naujienos: https://www.facebook.com/events/3115186412098411

Projektą „Tai yra penki“ remia Lietuvos kultūros taryba ir Utenos rajono savivaldybė. Mūsų draugas ir partneris Visagine – VšĮ „Urbanistinės istorijos“.


Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras
Apsaugos kodas

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}

Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"