Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Įvyko pirmasis aštuntos kadencijos Visagino savivaldybės tarybos posėdis

 Įvyko pirmasis aštuntos kadencijos Visagino savivaldybės tarybos posėdis

Balandžio 18 d. vykusį iškilmingą posėdį, pradėjo Visagino savivaldybės rinkimų komisijos pirmininkė Viktorija Pantelejeva. Ji supažindino susirinkusiuosius su rinkimų rezultatais, pristatė pirmojo posėdžio eigą. Buvo sugiedotas Lietuvos Respublikos himnas. Posėdyje dalyvavo 25 tarybos nariai (iš jų: 6 – Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos, 6 – visuomeninio rinkimų komiteto „Visaginas – tai mes“, 5 – Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų), 3 – Lenkų rinkimų akcijos ir Rusų aljanso koalicijos „Krikščioniškų šeimų sąjunga“, 3 – partijos „Tvarka ir teisingumas“, 2 – Lietuvos socialdemokratų partijos atstovai), Lietuvos Respublikos Seimo narys Algimantas Dumbrava, Vyriausybės atstovė Panevėžio apskrityje, atliekanti Vyriausybės atstovo Utenos apskrityje funkcijas, Kristina Nakutytė, žiniasklaidos atstovai ir svečiai. Posėdžio metu iškilmingai prisaikdintas tiesiogiai gyventojų išrinktas savivaldybės meras Erlandas Galaguz. Jam buvo suteikti įgaliojimai ir įteiktos mero regalijos. Meras vadovaus 2019–2023 metų kadencijos Tarybos darbui.  24 tarybos nariai prisiekė gerbti ir vykdyti Lietuvos Respublikos Konstituciją ir įstatymus, sąžiningai atlikti visas savivaldybės tarybos nario pareigas ir susilaikyti nuo veiksmų, pažeidžiančių gyventojų teises ir viešuosius interesus. Jiems buvo įteikti tarybos nario pažymėjimai ir ženkleliai.
Prieš pradedant svarstyti darbotvarkėje numatytus klausimus meras Erlandas Galaguzas nuoširdžiai padėkojo septintosios kadencijos tarybos nariams, merei Daliai Štraupaitei, mero pavaduotojai Zinaidai Tresnickajai, administracijos direktoriui Sergejui Mickevičiui ir jo pavaduotojai Aušrai Andrijauskienei už sąžiningą ir atsakingą darbą.
Pirmajame posėdyje Visagino savivaldybės taryba priėmė 7 sprendimus. Tai sprendimai dėl savivaldybės tarybos balsų skaičiavimo komisijos sudarymo, dėl savivaldybės mero pavaduotojo paskyrimo, mero pavaduotojo darbo pradžios nustatymo, mero ir mero pavaduotojo atlyginimo dydžio nustatymo, dėl Visagino savivaldybės administracijos direktoriaus ir administracijos direktoriaus pavaduotojo atleidimo iš pareigų ir pavedimo eiti administracijos direktoriaus pareigas Aušrai Andrijauskienei, iki bus paskirtas Visagino savivaldybės administracijos direktorius naujai kadencijai. Visagino savivaldybės mero pavaduotoju po slapto balsavimo paskirta tarybos narė Aleksandra Grigienė (už balsavo 13 tarybos narių).                                           

Sveikiname aštuntos kadencijos savivaldybės tarybos narius pradėjus veiklą ir linkime darnaus darbo Visagino gerovei.


Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras
Apsaugos kodas

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}

Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"