Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Įvyko Ekstremaliųjų situacijų komisijos posėdis

Įvyko Ekstremaliųjų situacijų komisijos posėdis
Šiandien įvyko Ekstremaliųjų situacijų komisijos posėdis, kurio metu priimti sprendimai, susiję su įvestais griežtesniais karantino apribojimais. Komisijos posėdžio metu buvo nuspręsta:
  1.  įpareigoti Visagino savivaldybės įstaigų, įmonių ir organizacijų vadovus išduoti savo darbuotojams, gyvenantiems ne Visagino savivaldybėje, darbuotojo pažymėjimus arba pažymas apie darbą konkrečioje įstaigoje, įmonėje ar organizacijoje, o dirbantiems pamaininį darbą ir darbo grafiką.
  2. pavesti sveikatos priežiūros įstaigoms nepriklausomai nuo pavaldumo užtikrinti, kad mobilus punktas dirbtų savaitgaliais.
  3. aptartas klausimas dėl judėjimo tarp savivaldybių ribojimo ir nutarta, kad būtinus sprendimus priims administracijos direktorius pagal Visagino policijos komisariato teikimus.
  4. pavesti ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų vadovams, esant poreikiui ir nepažeidžiant nustatytų asmens srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitų būtinų visuomenės sveikatos ir higienos sąlygų, savo įsakymu suformuoti jungtines vaikų grupes terminui 14 kalendorinių dienų.

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras
Apsaugos kodas

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}

Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"