Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Informacija dėl gyvenamojo namo Festivalio g. 5 griovimo

Informacija dėl gyvenamojo namo Festivalio g. 5 griovimo

Visagino savivaldybės taryba 2020 m. rugsėjo 24 dieną (sprendimo Nr. TS-202) nusprendė nurašyti ir likviduoti pripažintą negalimu naudoti dėl fizinio ir funkcinio nusidėvėjimo Visagino savivaldybei nuosavybės teise priklausantį gyvenamąjį namą, esantį Visagine, Festivalio g. 5 ir nugriauti šį turtą teisės aktų nustatyta tvarka. Nugriovus nebaigtą statyti ir fiziškai pažeistą gyvenamąjį namą Festivalio g. 5, projekto įgyvendinimo metu planuojama jo teritorijoje įrengti automobilių stovėjimo aikštelę.

Įvykdžius statybos rangos darbų pirkimo procedūras, 2021 m. liepos 28 dieną buvo sudaryta statybos rangos sutartis su rangovu UAB ,,Vilniaus BDT“ dėl kitos paskirties inžinerinio statinio statybos ir daugiabučio gyvenamojo namo Festivalio g. 5. griovimo. Griovimo darbų kartu su automobilių stovėjimo aikštelės įrengimu vertė pagal rangos sutartį – 287 980,00 Eur su PVM. Rangovui taip pat buvo pavesta parengti darbo projektą.

Šiuo metu rangovas parengė griovimo darbų technologines korteles, parengė statybvietę. Lapkričio 3 dieną planuojama pradėti pastato griovimo darbus. Nugriauti pastatą planuojama iki š.m. lapkričio mėn. pabaigos.

Prašome visaginiečių kantrybės ir atsargumo! Tėvų prašome įspėti vaikus, kad bandymas patekti į statybvietę griežtai draudžiamas ir tai kelia grėsmę jų saugumui.

Atsiprašome už laikinus nepatogumus. Visaginas tvarkosi!

 


Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras
Apsaugos kodas

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}

Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"