Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Gruodžio 9-ąją visame pasaulyje minima Tarptautinė antikorupcijos diena

Gruodžio 9-ąją visame pasaulyje minima Tarptautinė antikorupcijos diena. Ji skirta atkreipti dėmesį į įvairiuose valstybės sektoriuose plintančią korupciją ir paskatinti žmones užkirsti jai kelią.

Šiai dienai paminėti Visagino savivaldybės administracija ir Antikorupcijos komisija skelbė piešinių, plakatų, vaizdo projektų konkursą “Mes prieš korupciją“ ir kvietė dalyvauti ne tik moksleivius, bet ir kitus bendruomenės narius.Kūrybinius darbus įvertino Visagino savivaldybės administracijos direktoriaus sudaryta komisija.

2023-12-12 savivaldybės didžiojoje salėje vyksiančio renginio metu bus apdovanojami geriausiai įvertintų kūrybinių darbų konkurso nugalėtojai. Sveikiname nugalėtojus ir džiaugiamės konkurso dalyvių kūrybiškumu!

Nugalėtojų ir kitų konkurso dalyvių kūrybiniai darbai eksponuojami Visagino savivaldybės pastato II aukšte. Kviečiame apsilankyti.

Nepamirškime, kad korupcija daro didelę žalą valstybei ir visiems piliečiams, todėl palaikykime antikorupcines priemones, nes  visuomenės nepakantumas korupcijai pagerina bendravimo kultūrą, visuomenė aktyviau prisideda prie korupcijos identifikavimo ir mažinimo.


Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras
Apsaugos kodas

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}

Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"