Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Delegacija iš Visagino lankėsi Zambruvo mieste, Lenkijoje

Delegacija iš Visagino lankėsi Zambruvo mieste, Lenkijoje

22-ejų metų bendradarbiavimo tarp Visagino savivaldybės ir Zambruvo miesto proga delegacija iš Visagino savaitgalį svečiavosi Zambruvo mieste, Lenkijoje.
Delegaciją sudarę: Visagino savivaldybės meras Erlandas Galaguz, mero pavaduotoja Aleksandra Grigienė, Savivaldybės tarybos nariai – Zigfridas Binkevič ir Andrej Akopov buvo pakviesti į Zambruvo Rotušės konferencijų salę, kur susitiko su vietos valdžios atstovais: meru Kazimierzu Dąbrowskiu, jo pavaduotoju Adamu Libuda, Zambruvo miesto tarybos pirmininku Jaceku Olszewskiu ir sekretore Jolanta Gronosta, savivaldybės administracijos atstovais. Delegacijų nariai dalinosi savo miestų patirtimi bei pasikeitė simbolinėmis dovanomis.


Po susitikimo miesto šeimininkai pakvietė pasivaikščioti po Zambruvą, aplankyti bažnyčias, mieste įrengtas poilsio, sporto aikšteles, parką, buvo parodyti miesto stadionai, baseinas. Atstovai iš Visagino lankėsi Zambruvo muzikos mokykloje, kur turėjo progą pasiklausyti jų parengto koncerto. Muzikos mokyklos direktorius parodė muzikos mokyklos patalpas, instrumentus, buvo pasidalinta gerąja vaikų neformalaus ugdymo patirtimi, papasakota ir apie Visagino talentus.


Kitą dieną delegacijos iš Visagino laukė ekskursija į Regionų istorijos rūmus, vizitas į Zambruvo kultūros centrą, biblioteką ir langų bei durų gamybos įmonę-lyderę „Monolit“. Itin įvairią išvykos programą papildė Zambruvo mieste vykusios tarptautinės krepšinio varžybos, kuriose dalyvavo ir Visagino komanda. Jaunieji krepšininkai į Visaginą grižo su trečios vietos taure!

Momentai iš vizito ← čia


Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras
Apsaugos kodas

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}

Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"