Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Dėl užsieniečių izoliavimo sąlygų ir tyrimų dėl COVID-19 atlikimo

Dėl užsieniečių izoliavimo sąlygų ir tyrimų dėl COVID-19 atlikimo

Priimtas sprendimo pakeitimas dėl užsieniečių, atvykusių iš šalių, įtrauktų į COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) paveiktų šalių sąrašą.  Jei valstybėje, iš kurios atvyko arba per kurią keliavo, sergamumas COVID-19 liga (koronaviruso infekcija) per pastarąsias 14 kalendorinių dienų viršijo 25 atvejų 100 tūkst. gyventojų, į Lietuvą atvykstantys užsieniečiai privalo turėti ne seniau nei 72 val. laikotarpiu iki atvykimo į Lietuvos Respubliką atliktą tyrimą COVID-19 ligai (koronaviruso infekcijai) nustatyti bei gautą neigiamą atsakymą.

Išimtys taikomos užsieniečiams – ekipažų ir įgulų nariams, kurie dirba tarptautinius komercinius vežimus vykdančiose Lietuvos įmonėse ar vykdo tarptautinius komercinius vežimus visų rūšių transporto priemonėmis, jei jų numatomas buvimo Lietuvos Respublikos teritorijoje laikas yra trumpesnis nei 72 val. 

Jei tokie užsieniečiai lieka Lietuvos Respublikos teritorijoje ilgiau nei 72 val., jie ne vėliau kaip per 24 val. suėjus šiam terminui turi kreiptis į COVID-19 ligos tyrimus atliekančią įstaigą dėl tyrimo COVID-19 ligai nustatyti atlikimo.

Užsieniečiams – ekipažų ir įgulų nariams, kurie dirba tarptautinius komercinius vežimus vykdančiose Lietuvos įmonėse ar vykdo tarptautinius komercinius vežimus visų rūšių transporto priemonėmis, izoliacija privaloma nuo atvykimo į Lietuvos Respubliką iki išvykimo iš jos teritorijos dienos, bet ne ilgiau kaip 14 dienų.


Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro - Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo 2020 m. rugpjūčio 19 d. sprendimas Nr. V-1875


Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras
Apsaugos kodas

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}

Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"