Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Dėl mokinių priėmimo į Visagino savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas

Informuojame, kad nuo 2023 m. priėmimas į Visagino savivaldybės bendrojo, ikimokyklinio ugdymo ir neformaliojo švietimo bei sporto įstaigas vykdomas tik centralizuotai – per Asmenų registravimo į švietimo ir sporto įstaigas informacinę sistemą.

Vaikų tėvai (globėjai, rūpintojai) prašymus teikia prisijungdami prie Asmenų registravimo į švietimo ir sporto įstaigas informacinės sistemos https://mr.visaginas.lt (prisijungimas vyksta per elektroninius valdžios vartus). Prašymo teikėjas vienu metu gali rinktis ne daugiau kaip dvi ikimokyklinio ugdymo arba bendrojo ugdymo įstaigas, įrašant jas pirmumo tvarka.

Pagrindinis prašymų priėmimas į pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo klases 2023–2024 mokslo metams vyks iki 2023 m. balandžio 15 d., vėliau vyks papildomas priėmimas tik į laisvas vietas klasėse.

Informacija dėl vaikų/mokinių priėmimo į neformaliojo švietimo ir sporto įstaigas (įskaitant ir ikimokyklinio ugdymo) bus paskelbta artimiausiu metu.

Kadangi šiuo metu vyksta klasių komplektavimas 2023-2024 mokslo metams, atliekama įstaigų duomenų tvarkytojų autentifikacija, prašytume gyventojus iki sausio 25 d. vaikų neregistruoti.   

Daugiau informacijos apie mokinių priėmimą rasite Visagino savivaldybės interneto svetainėje www.visaginas.lt (aktuali rubrika – Švietimas).


Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras
Apsaugos kodas

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}

Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"