Svetainės struktūra Versija neįgaliems
lt
en ru

Dėl koronaviruso (COVID-19) valdymo priemonių Visagino savivaldybėje

Dėl koronaviruso (COVID-19) valdymo priemonių Visagino savivaldybėje

Visagino savivaldybės administracija informuoja, kad Visagino savivaldybės administracijos direktoriaus 2020 m. kovo 13 d. įsakymu Nr. ĮV-E-103 „Dėl koronaviruso (COVID-19) valdymo priemonių Visagino savivaldybėje“  uždraudžianuo 2020 m. kovo 13 d. iki 2020 m. kovo 27 d. Visagino savivaldybėje: kultūros, laisvalaikio, pramogų, sporto įstaigų lankymą ir fizinį lankytojų aptarnavimą; visus tiek atvirose, tiek uždarose erdvėse organizuojamus sporto, kultūros, laisvalaikio, pramogų bei kitus renginius; veiklą vaikų, žmonių su negalia ir pagyvenusių žmonių dienos ir užimtumo centruose.

Stabdo nuo 2020 m. kovo 16 d. iki 2020 m. kovo 27 d. ugdymo ir vaikų priežiūros procesą bei švietimo veiklą visose Visagino švietimo įstaigose, dienos ir užimtumo centruose. 

Pavedanuo 2020 m. kovo 16 d. iki 2020 m. kovo 27 d.: Visagino savivaldybės ikimokyklinio ugdymo įstaigų vadovams užtikrinti vaikų priežiūrą išimtiniais atvejais pagal faktinį poreikį organizuojant po vieną budinčią mišrią grupę kiekvienoje įstaigoje, jeigu to neįmanoma įgyvendinti namuose (kada abu tėvai (globėjai) arba kada vaiką augina tik vienas iš tėvų (globėjų) yra medicinos darbuotojai arba statutiniai pareigūnai); Visagino šeimos ir vaiko gerovės centro vadovui užtikrinti vaikų su negalia atsižvelgiant į jų specialiuosius poreikius priežiūrą įstaigoje, jeigu to neįmanoma įgyvendinti namuose (kada abu tėvai (globėjai) arba kada vaiką augina tik vienas iš tėvų (globėjų) yra medicinos darbuotojai arba statutiniai pareigūnai); Visoms valstybės ir savivaldybių institucijoms, įstaigoms ir organizacijoms maksimaliai teikti gyventojams aptarnavimo paslaugas nuotoliniu būdu, vengiant tiesioginio kontakto.

Leidžia nuo 2020 m. kovo 13 d. iki 2020 m. kovo 27 d.: atvirose erdvėse organizuoti tik tokius renginius, kuriuose dalyvauja ne daugiau kaip 100 asmenų ir kuriuose galima užtikrinti ypatingas apsaugos sąlygas: atstumas tarp dalyvių – ne mažesnis kaip 1 metras, renginys skirtas ne rizikos grupės (vyresnio amžiaus ar segantiems lėtinėmis ligomis) žmonėms, užtikrinta rankų dezinfekcijos ir rankų higienos galimybė;profesionalius sporto renginius organizuoti tik be žiūrovų;Visagino savivaldybės biudžetinių, viešųjų įstaigų ir įmonių vadovams naudoti jų turimas lėšas dezinfekcinėms ir asmens apsaugos priemonėms įsigyti, aprūpinti jomis darbuotojus bei užtikrinti jų nuolatinį papildymą. 

RekomenduojaVisagino savivaldybės bendrojo ugdymo mokykloms pasinaudoti mokinių atostogomis ir pasiruošti taikyti ugdymo procesą nuotoliniu būdu;  Visagino savivaldybės biudžetinėms ir viešosioms įstaigoms organizuoti veiklą, vengiant žmonių artimo kontakto – t. y. organizuoti posėdžius, pasitarimus, konferencijas ir kitus darbo susitikimus nuotoliniu būdu, naudojant telekomunikacijos priemones (vaizdo ir garso konferenciniu ryšiu);darbdaviams užtikrinti galimybes tėvams, auginantiems vaikus, dirbti nuotoliniu būdu arba atitinkamai koreguoti savo kasmetinių atostogų laiką; visiems Visagino savivaldybės gyventojams: nutraukti ir atidėti visas keliones ir iki 2020 m. balandžio 14 d. nevykti į visas užsienio valstybes; domėtis ir naudotis visa informacija, esančia sam.lt ir www.visaginas.lt rubrikoje „Gyventojams“/Ką svarbu žinoti apie koronovirusą (COVID-19)“.

 


Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras
Apsaugos kodas

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy-MM-dd'}}
{{comment.comment}}

Aktualios rubrikos

Visagino savivaldybė. Visos teisės saugomos © 2018 Sprendimas: UAB "Fresh Media"